Yeni dizi ile ekranları geri gelecek

Yeni dizi ile ekranları geri gelecek

35

İstanbullu Gelin isimli dizi içerisinde Okan isimli karaktere Kaan Çakır yaşam vermişti.

 

İstanbullu Gelin isimli dizi içerisinde Okan isimli karaktere Kaan Çakır yaşam vermişti.

Başarılı durumdaki performansından dolay çok fazla dikkat çekmiş olan Çakır, 1990’lı senelerin başlangıcından bu zamana kadar oyunculuk yapmaya devam ediyor. Kariyeri içerisinde çok fazla sayıda yapımda yer alıyor. Kara Melek isimli dizi ile birlikte Bir İstanbul Masalı isimli dizi Adı Mutluluk isimli dizi, Aliye isimli dizi ve Bodrum Masalı isimli dizi gibi önemli pek çok yapımda rol aldı.

Kaan Çakır, şimdiki dönemlerde de yeni sezonla alakalı Bir Doğu Masalı isimli dizinin kadrosu içerisinde yer alabilmek amacıyla için görüşme durumunda. Çakır, yeni proje içerisinde yer alacak mı konusunda hayranları da meraklı bir şekilde beklemeye devam edecek.

Bir başka önemli isimse Halil Ergün… Yaprak Dökümü isimli dizide yer alan Ali Rıza isimli karakteri sayesinde halen hafızalarda yer alan ünlü ve başarılı oyuncu uzun bir zamandan beri ekranlarda bulunmamaktaydı. Halil Ergün ile alakalı olarakta Bir Doğu Masalı isimli dizisiyle için görüşme durumunda bulunduğu bilgileri verildi.

Medyatava yazarları arasında yer alan gazetecilerden Birsen Altuntaş, ise bu konularla alakalı tüm gelişmeleri twitter hesabı üzerinden açık bir şekilde duyurdu..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.