Kadın isimli diziden çok büyük bir başarı

Kadın isimli diziden çok büyük bir başarı

47

Kadın isimli dizi iki sezondan beri Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

 

Kadın isimli dizi iki sezondan beri Fox TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Diziyle ilgili 3. sezon da Eylül ayı içerisinde izleyicilerle buluşmaya başlamış olacak. Kadın isimli dizinin başrolleri içerisinde Özge Özpirinçci ile birlikte Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

Söz konusu popüler dizi şu zamanlarda ise İspanya’nın da gündemine gelmiş bir durumda. Türk dizilerini yayınlamakta olmasıyla herkes tarafından tanınan Nova isimli televizyon kanalı ”Kadın” isimli diziyi de ekrana taşımaya başlayacak. Türk dizileriyle alakalı olarak fazlasıyla önemli bir gelişme aslına bakılırsa bu.

Yapmış oluğumuz dizilerin yurt dışında ilgi görmeye başlamasının ülkemizin tanıtımıyla alakalı olarak ne denli önemli bir durumda olduğunu, geçtiğimiz bir kaç günden beri çok daha iyi bir şekilde anlamaktayız. İtalya’da yer alan Napoli isimli kente tatile gitmiş olan Can Yaman’ın görmeye başladığı ilgi ve kalmakta olduğu otelin önünde beklemeye başlayan kalabalığın hali de her şeyi açık bir şekilde anlatmaya yetmekte.

Bu açıdan ”Kadın” isimli popüler dizinin de İspanya içerisinde başarılı olmaya başlaması ve oyuncularımızın bu ülke içerisinde çok daha geniş kitlelerin hayranlığını kazanabilmesi ciddi anlamda çok önemli bir adımdır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.