Kerem Alışık yeni bir tane daha ödül aldı

Kerem Alışık yeni bir tane daha ödül aldı

23

Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile birlikte fırtına gibi esmeye devam eden ve canlandırmış olduğu Ali Rahmet Fekeli isimli karakterle ekranların fenomeni haline gelen Kerem Alışık, almış olduğu ödüllere yeni bir tane daha ilave etti.

 

Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi ile birlikte fırtına gibi esmeye devam eden ve canlandırmış olduğu Ali Rahmet Fekeli isimli karakterle ekranların fenomeni haline gelen Kerem Alışık, almış olduğu ödüllere yeni bir tane daha ilave etti. Türkiye Vizyon Ödülleri gecesi içerisinde ”En İyi Erkek Oyuncu” isimli ödülü almış olan Alışık, Fekeli isimli karakterle 6. ödülünü almış bir durumdayken, yeni sezonla ilgili olarakta hızlı bir şekilde giriş gerçekleştirdi.

Kadına şiddet isimli temanın ismiyle gerçekleştirilmiş olan ödül töreni esnasında Kerem Alışık sahneye çıktığında şu şekilde konuştu:

”Temamız tamamen kadına şiddet olarak belirlenmiş, onla alakalı olarak fazlasıyla kısa bir şey söylemek istiyorum. Kadına tek bir şiddet kesinlikle şiddetli bir aşk olmalıdır. Şiddetli bir durumdaki aşktan farklı kadına hiçbir tane şiddet uygulanmaması gerekiyor zira yuvayı yuva yapmayı başaran da kadınımız. Evlerin çok önemli bir kokusu bulunmaktadır, evlere söz konusu bu kokusunu da kadınlar vermektedir. Onlar sadece okşanmalı, çok fazla sevilmeli, çok fazla şefkat gösterilmeli ve de başımızın üzerinde adeta sırça bir taç gibi taşınmaya devam edilmelidir.”

Yapım kısmında TIMS&B Productions isimli lşirketin yapımcı kısmında ise Timur Savcı ile birlikte Burak Sağyaşar’ın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova isimli dizi yeni bölümleri ile çok yakın bir zamanda ATV’de.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.