Ters köşe yaparak ekranlarda olacak

Ters köşe yaparak ekranlarda olacak

30

Ünlü durumdaki oyunculardan biri olan Hatice Şendil, 2001 senesi içerisinde ”Yeni Hayat’ adına sahip bir dizi ile ekran kariyerine başlamış idi.

 

Ünlü durumdaki oyunculardan biri olan Hatice Şendil, 2001 senesi içerisinde ”Yeni Hayat’ adına sahip bir dizi ile ekran kariyerine başlamış idi. ”Kurtlar Vadisi Pusu” isimli dizi üzerindeki Ebru karakteriyle de çok daha geniş kitleler tarafından tanınmayı başaran Şendil, 2013 senesi içerisinde ”Dila hanım” isimli dizi ile birlikte de kendisini açık bir şekilde göstermiş, son olarak 2014 senesi içerisinde de ”Kaderimin Yazıldığı Gün” isimli dizi ile birlikte ekranlarda yer almış idi.

2015 senesi içerisinde Burak Sağyaşar’le evlenme kararı aldıktan sonra kariyerine ara verme konusunda bir karar alan Şendil, 2017 senesi içerisinde de oğlu Can’ı dünyaya getirmiş oldu. Geçmiş olduğumuz aylar içerisinde ekrana dönme konusundaki niyetini yaptığı bir röportaj esnasında açıklamış olan Şendil, ne tür ve tam olarak ne zaman dönecek olduğu hususunda da detay vermeyi istememişti.

Posta isimli gazete tarafından yapılmış olan habere bakılırsa Şendil, ekranlara ters köşe yapıp dönmüş olacak. Kendi yazmış olduğu senaryoları yer alan oyuncu, ters köşe yapacak olduğunu da açık bir şekilde dile getirmiş oldu.

”Ekranlara geri dönecek misiniz?” şeklinde sorulmuş olan soruya ise Hatice Şendil; ”Yazmış olduğum 2 tane senaryo var. Ters köşe yapmış olacağım. Sosyal medya üzerinde kadına dayatılmış baskıları anlatmakta” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.