Dizi hayranlarından Kubilay Aka’ya tepki

Dizi hayranlarından Kubilay Aka'ya tepki

34

Geçtiğimiz akşam paylaşılmış olan Çukur dizisine ait 3. sezonla alakalı fragmanı instagram hesabı üzerinden paylaşan Kubilay Aka’ya takipçileri tarafından yorumla yapılan tepkiler şaşırtmış oldu.

 

Geçtiğimiz akşam paylaşılmış olan Çukur dizisine ait 3. sezonla alakalı fragmanı instagram hesabı üzerinden paylaşan Kubilay Aka’ya takipçileri tarafından yorumla yapılan tepkiler şaşırtmış oldu.

Dizi içerisinde ‘Celasun’ isimli karaktere yaşam vermekte bulunan ünlü oyuncu, çok daha başarılı bir sezon için hazırlık yapıyor. ‘Vatanım Sensin’ isimli dizide yer alan Ali Kemal karakterinden hemen sonra kendisini çok iyi bir şekilde geliştirmeyi başaran, 2 sezon boyunca ‘Çukur’ isimli dizide Celasun karakteriyle çok önemli bir performans sergilemiş olan Kubilay Aka, oyunculuğundan dolayı değil ancak özel yaşamından dolayı böyle tepkiler alıyor.

Miray Daner’le devam eden aşkının Hilal Altınbilek’le objektiflere yakalanmasının sonrasında sona ermiş olması Kubilay Aka açısından fazlasıyla ciddi bir imaj kaybı yaratmış oldu.

‘Çukur’ isimli diziye hayran olanlar Aka’ya karşı tepkilerini instagram hesabı üzerinden yapmış oldukları yorumlarla göstermeye başladı. Aka, paylaşımı içerisinde ”Geliyoruz, çok az kaldı” şeklinde bir not düştü. Takipçilerinden bir tanesi de ”Sen gelme” şeklinde tepki göstermiş oldu.

Başka bir tane takipçi de ”Sadece sen olduğundan dolayı izlemeyeceğim” şeklinde bir yorum yazdı. Dizi hayranlarından bir tanesi de ”Hilal Altınbilek’le yaşamış olduğunuz yaz maceranız çok baydı, ikinizin de dizilerinden soğuduk” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Bu yorumlar da açık bir şekilde göstermekte ki, izleyiciler ekranlar üzerinde hayranı oldukları adların özel yaşamlarında yaşamış olduklarını orada bırakmamakta ve rol almış oldukları yapımlara da taşımayı sürdürüyor.

Bu durum ise oyuncuların çok daha dikkatli bir durumda bulunmalarının gerekli olduğunu açıkça gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.