Kurtlar Vadisi ile alakalı o iddia yalanlandı

Kurtlar Vadisi ile alakalı o iddia yalanlandı

54

Kurtlar Vadisi isimli dizi ile alakalı olarak Netflix platformu üzerinde paylaşılacak olduğuna yönelik haberlerden hemen sonrasında Pana Film tarafından özel bir açıklama yapıldı.

 

Kurtlar Vadisi isimli dizi ile alakalı olarak Netflix platformu üzerinde paylaşılacak olduğuna yönelik haberlerden hemen sonrasında Pana Film tarafından özel bir açıklama yapıldı. Necati Şaşmaz’ın sahibi konumunda yer aldığı Pana Film şirketi, dizinin Netflix isimli platform üzerinde yayınına devam edecek olduğu konusundaki iddialarının hiç bir şekilde doğru olmadığı ifade edildi.

İşte yapılmış olan o önemli açıklama;

Bir takım yayın organları üzerinde yapımcılığı Pana Film şirketi tarafından üstlenilmiş olan Kurtlar Vadisi isimli dizimizin bir dijital platformla anlaşma yaptığına yönelik spekülatif haberlere yer verilmiş olduğu görülmeye başlanmıştır. Bahsi geçen bu haberler ise gerçeği hiç bir şekilde yansıtmamaktadır. Pana Film şirketi olarak bizi senelerdir yalnız bırakmamakta olan değerli seyircilerimizin Kurtlar Vadisi isimli dizinin geri gelmesini ne kadar istemekte olduklarının farkındayız. Dolayısı ile Kurtlar Vadisi isimli diziyle alakalı herhangi bir gelişme olduğu zaman, spekülasyona hiç bir şekilde izin vermeden bütün duyurular resmi sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bunun haricinde yapılmış olan açıklamalara ve onları yapan yerlere hiç bir şekilde itibar edilmemesini rica ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.