Naz Elmas’tan EDHO tüyosu

Naz Elmas'tan EDHO tüyosu

40

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler dizi, Oktay Kaynarca tarafından Uçankuş TV ile yapılmış olan röportajdaki ifadesine bakılırsa 17 Eylül tarihi içerisinde ekranlarda olmaya başlayacak.

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli popüler dizi, Oktay Kaynarca tarafından Uçankuş TV ile yapılmış olan röportajdaki ifadesine bakılırsa 17 Eylül tarihi içerisinde ekranlarda olmaya başlayacak. Fakat Naz Elmas ise 24 Eylül tarihi içerisinde ekranlarda olacaklarını ifade etti. Dizi içerisine yeni katılmış isimler arasında yer alan Naz Elmas, konu ile alakalı ilk sözlerini de söylemiş oldu.

Son olarak 2017 senesinde ‘Bahtiyar Ölmez’ isimli dizideki Handan adlı karakterle dikkatleri çekmeyi başaran Naz Elmas, 2 sezonluk bir aranın sonrasında ekranların en güçlü dizileri arasında yer alan EDHO ile dönüş yapmış olarak.

Elmas açıklamasında; ”EDHO içerisinde ben de bulunuyorum. Çok heyecanlı olaylar yaşanacak. Çekimlerimiz de yapılmaya başladı, yayınla ilgili tarihimiz ise 24’ü” ifadeleriyle konuşma yaptı.

Oktay Kaynarca ve Naz Elmas’ın 5. sezonla ilgili ilk bölümü konusunda değişik tarihler belirtmiş olması da çok fazla dikkat çekmiş oldu. Bakalım bu röportajların sonrasında hangi tarih doğru çıkmış olacak.

Naz Elmas, Hızır Çakırbeyli’yle tam olarak nasıl bir iletişimlerinin yer alacağının a fazlasıyla sorulduğunu ifade etti. Elmas açıklamasında; ”Elbette ki çok fazla sorular gelmekte, Hızır beyle tam olarak nasıl bir durumunuz bulunacak? Şu şekilde mi olacak, bu şekilde mi olacak? Bir çok durum bulunuyor” ifadelerine yer verdi.

Naz Elmas, popüler dizi içerisine Oktay Kaynarca’nın canlandırmış olduğu Hızır Çakırbeyli’nin eşi şeklinde giriş gerçekleştiriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.