Başrolünde kim yer alacak?

Başrolünde kim yer alacak?

43

Yeni sezon içerisinde Maraşlı adlı bir dizinin duyurusu gerçekleştirildi. Fazlasıyla büyük bir öneme sahip bir yapım daha ekrana gelme konusunda hazırlık yapıyor.

 

Yeni sezon içerisinde Maraşlı adlı bir dizinin duyurusu gerçekleştirildi. Fazlasıyla büyük bir öneme sahip bir yapım daha ekrana gelme konusunda hazırlık yapıyor. Maraşlı isimli dizi aslında bir fedai öyküsü olarak işlenecek. Akıllara gelmiş olan ilk isim ise herkes tarafından Kenan İmirzaloğlu olarak öne çıkmıştı. Yapım firmasının ise İmirzalıoğlu ile görüşmeler yaptığı iddiaları ileri sürülmüştü.

Fakat, İmirzalıoğlu için çok önemli bir önemli teklif daha bulunuyordu. Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programında Murat Yıldırım’ın bırakmış olduğu sunuculuk görevi her bir bölüm başı içinde 250.000 Türk Lirası tutarındaki teklif ile İmirzaloğlu’na yapılmış oldu.

Şimdi herkesin aklında yer alan soru İmirzalıoğlu dizi ile birlikte yarışma programını aynı anda yapamaz, ikisinden bir tanesini tercih etmek zorunda.

Bu yönde ise ses sanatçılarından biri olan Onur Akay’dan çok daha yeni bir iddia daha ortaya atılmış bir durumda. TİMS&B isimli firma rolle ilgili olarak bu defa da Kıvanç Tatlıtuğ’a bir teklifte bulunmuş.

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Çarpışma isimli dizide başrolde bulunan ve hayranlarını çok fazla memnun etmeyi başaran bir performans sergilemiş olan Kıvanç Tatıltuğ, yeni sezon içerisinde de Maraşlı isimli diziyle ekranlara geri gelebilir. Tatlıtuğ’un şu anda senaryoyu okumaya başladığı ve projenin Ocak ayı içerisinde ekranlarda yer almasının beklendiği de açık bir şekilde belirtilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.