Elimi Bırakma isimli dizi 2. sırada yer aldı

Elimi Bırakma isimli dizi 2. sırada yer aldı

35

TRT1 ekranları üzerinde 2. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayan Elimi Bırakma isimli dizi içerisinde Alp Navruz ile birlikte Alina Boz başrollerde bulunuyor.

 

TRT1 ekranları üzerinde 2. sezonu ile izleyicilerin karşısına çıkmaya başlayan Elimi Bırakma isimli dizi içerisinde Alp Navruz ile birlikte Alina Boz başrollerde bulunuyor. Diziye ait 2. sezon içerisindeki 2. bölüm de 15 Eylül Pazar gününde ekranlardaki yerini almış oldu.

Elimi Bırakma isimli popüler dizinin 2. sezon içerisinde Show TV ekranlarında karşımıza çıkan Aşk Ağlatır isimli dizinin bayağı bir gerisinde kalmaya başlamış olduğu da reytinglerden açık bir şekilde ortaya çıkmış oluyor.

15 Eylül Pazar gününde reytinglere bakıldığında Aşk Ağlatır isimli dizi totalde Show TV kanalına birincilik kazandırmayı aşardı. Elimi Bırakma isimli dizi de bu kategori içerisinde 6. sıra içinde kendisine yer bulmayı başardı. MasterChef Türkiye programı ile birlikte Yaparsın Aşkım isimli yarışma programı da Elimi Bırakma isimli diziyi geçti.

Aşk Ağlatır isimli dizinin 3. sırada yer almış olduğu AB grubuna bakıldığında Elimi Bırakma isimli dizi tekrar 6. sırada kendine yer buldu.

Aşk Ağlatır isimli dizinin tekrar 3. sıradan giriş yapmış olduğu ABC grubuna bakıldığında da Elimi Bırakma isimli dizi 5. olmuş bir vaziyette.

Her 3 kategori içerisinde de Elimi Bırakma isimli dizi, Aşk Ağlatır isimli diziye geçilmiş bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.