Afişteki detay dikkatleri çekti

Afişteki detay dikkatleri çekti

23

FOX isimli kanalın herkes tarafından sevilmekte olan dizilerinden ”Yasak Elma”, geçmiş olduğumuz hafta tekrardan izleyicilerle buluştu.

 

FOX isimli kanalın herkes tarafından sevilmekte olan dizilerinden ”Yasak Elma”, geçmiş olduğumuz hafta tekrardan izleyicilerle buluştu. 3. sezonu ile ekran serüvenine kalmış olduğu yerden devam etme konusunda bir karar alan dizi, dün paylaşılmış olan bölümüyle birlikte de tekrar en fazla izlenen diziler arasına girmeye başladı. 3. sezonu ile tekrardan ekranlarda entrika fırtınası estirmeyi başaran Yasak Elma isimli dizinin yeni sezonla alakalı afişi de paylaşılmış durumda.

Dizi içerisindeki başrollerden Talat Bulut ile birlikte Eda Ece, Şevval Sam, Tuvana Türkay, Nesrin Cavadzade ve de Barış Kılıç’ın çok iddialı pozlar vermiş olduğu yeni sezonla alakalı afiş sosyal medya üzerinde kısa zaman içinde çok fazla paylaşılmış oldu, çok fazla konuşuldu.

Afiş içerisinde iş birliği içinde yer alan Yıldız ile birlikte Ender isimli karakterlerin ön sırada ve yan yana yer almaları 3. sezon içerisinde de çok önemli bir mesaj içeriğinde barındırıyor… Bu söz konusu işbirliğini izleyenler de çok fazla sevdiklerini ifade eden yorumlar yazdı.

Yapımcı kısmında MEDYAPIM şirketinin yer aldığı, yönetmen koltuğu içerisinde Neslihan Yeşilyurt’un yer aldığı ve senaryo kısmında Melis Civelek ile Zeynep Soyata’nın kaleme almış olduğu bu dizinin yeni bölümü ise 23 Eylül Pazartesi gününde saatler 20.00’ü gösterirken FOX ekranlarında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.