Beste Kökdemir’den sürpriz

Beste Kökdemir'den sürpriz

25

Başrollerinde Furkan Andıç ile birlikte Aybüke Pusat’ın yer aldığı Karga7 Pictures tarafından yapılan ‘‘Her Yerde Sen’’ isimli diziye sürpriz bir tane daha isim dahil olacak.

 

Başrollerinde Furkan Andıç ile birlikte Aybüke Pusat’ın yer aldığı Karga7 Pictures tarafından yapılan ‘‘Her Yerde Sen’’ isimli diziye sürpriz bir tane daha isim dahil olacak. Romantik komedi çeşidindeki çok eğlenceli hikayesinden dolayı cuma günlerinin en fazla izlenen dizilerinden biri haline gelmiş olan ‘‘Her Yerde Sen” isimli dizinin oyuncu kadrosu içinde ünlü oyunculardan biri olan Beste Kökdemir dahil oldu.

2012 senesi içerisinde ‘Çıplak Gerçek’ isimli dizideki Hazal karakteriyle oyunculuk konusundaki kariyerine başlamış olan Beste Kökdemir, Not Defteri isimli dizi içerisinde de Selin Soral karakteriyle çok fazla dikkat çekmeyi başarmıştı. Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizi içerisinde Açelya karakterinde kendini göstermiş olan Beste Kökdemir, Poyraz Karayel isimli popüler dizide de Selin karakteriyle ekranlardaydı. Hayat Şarkısı isimli dizi içerisinde Melisa karakterinde yıldızı parlayan Kökdemir, Kalbimin Sultanı isimli dizi içerisinde de Bezmi-i Alem karakteriyle ekranlardaydı.

Şu zamanlarda Her Yerde Sen isimli diziye başlamış olan ünlü durumdaki oyuncu, karakterinden dolayı da dikkat çekmiş olacak. 14. bölümden itibaren izleyicilerle buluşacağı açıklanan Beste Kökdemir, dizi içerisinde ‘Eylül’ isimli karaktere yaşam veriyor olacak. 30’lu yaşların ilk dönemlerinde çok güzel ve fazlasıyla başarılı bir iş kadını olarak karşımıza çıkacak ‘Eylül’ isimli karakter, ekonomi bölümünde okuduktan sonra yurt dışına çıkarak çalışma yaşamına başlamış biridir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.