Kurşun isimli dizide çekimler başlamış durumda

Kurşun isimli dizide çekimler başlamış durumda

49

Meraklı bir şekilde beklenmekte olan Fox TV kanalında paylaşılacak Kurşun adlı dizide sette çekimlere başlanmış bir durumda.

 

Meraklı bir şekilde beklenmekte olan Fox TV kanalında paylaşılacak Kurşun adlı dizide sette çekimlere başlanmış bir durumda. 5 senelik bir zaman diliminde TRT1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul isimli dizi içerisinde ‘Ertuğrul Gazi’ karakterine can vererek gönülleri fethetmeyi başaran Engin Altan Düzyatan’la son olarak Poyraz Karayel isimli dizi içerisinde Ayşegül karakterine yaşam vermiş olan, Netflix platformu üzerinde de Hakan Muhafız’da rol almış bulunan Burçin Terzioğlu’nun yeni imajları açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu.

Engin Altan Düzyatan, 1970’li senelerdeki güçlü savcılardan biri olan Orhan isimli karakterle ekrana dönüş yapmış olacak.
İstanbul ili içerisinde gerçekleştirilen çekimlerde set üzerinden ilk fotoğraflar da paylaşıldı. Proje ile alakalı tasarımları Gül Oğuz’un üstlenmiş olduğu, Most Production şirketinin imzasına sahip, FOX kanalının daha şimdiden büyük bir merak uyandırmış olan yeni dizilerinden ”Kurşun” sete çıkmış bir durumda. Çekim çalışmalarına İstanbul ili içerisinde başlanmış olan bu dizinin seti üzerinden paylaşılan ilk fotoğraflar ise büyük bir ilgi çekmiş oldu.

”Kurşun” adlı dizi, 1970’li senelerin İstanbul ili içerisinde adalet arayışında bulunan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ile birlikte kalemine fazlasıyla güveni olan çok hırslı gazetecilerden biri olan Leyla Devrim’in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı beraber vermeye başladıkları mücadeleyi konu ediniyor.

”Kurşun” isimli dizi dönemde yer alan renkli kıyafetlerinin yanı sıra başrol oyuncularının bürünmüş oldukları yeni imajlarından dolayı da fazlasıyla konuşulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.