Murat Cemcir ile Ahmet Kural’ın dizisi tekrar mı başlayacak?

Murat Cemcir ile Ahmet Kural'ın dizisi tekrar mı başlayacak?

61

2014 ila 2015 seneleri içerisinde Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmuş olan Kardeş Payı isimli dizi hala herkesin aklında.

 

2014 ila 2015 seneleri içerisinde Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşmuş olan Kardeş Payı isimli dizi hala herkesin aklında. Mucit durumda bulunan kardeşlerden Metin ile Ali’nin hikayesi izleyen herkesi çok mutlu etmiş idi. Eğlenceli olmasının yanı sıra fazlasıyla komik sahnelerin bulunduğu Kardeş Payı isimli dizi içerisinde Ahmet Kural ile birlikte Murat Cemcir, Şinasi Yurtsever, Seda Bakan, Korhan Herduran ve Ali İhsan Varol gibi isimler yer almış idi.

Dizi tam olarak 35 bölüm şeklinde izleyenlerin karşısına çıkmış idi. NTCMedya şirketinin yapımcılığını üstlenmiş olduğu söz konusu bu dizinin tekrardan ekrana dönmesi amacıyla sosyal medya üzerinde bir kampanya başlatılmış durumda.

#KardeşPayıYenidenBaşlasın isimli etiketler sosyal medya platformlarında paylaşım gerçekleştiren dizinin hayranları Ahmet Kural ile birlikte Murat Cemcir ikilisini tekrardan ekranda görmeyi çok istiyor. Hayranlarının söz konusu bu isteklerini görmüş olan Ahmet Kural, instagram platformunda yer alan hikaye kısmından bu çabaları görmüş olduğunu gösteren bir paylaşımda bulunu.

Kardeş Payı isimli diziye hayran olanlar Ahmet Kural’ın bu yapmış olduğu paylaşımıyla biraz da olsun umutlanmış bir durumda. Bakalım Kardeş Payı isimli dizinin tekrardan ekrana dönmesi konusunda bir gelişme meydana gelecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.