Dizilerde bir daha beraber göremeyeceğiz

Dizilerde bir daha beraber göremeyeceğiz

32

Serkan Çayoğlu ile birlikte Özge Gürel, yurt dışına çıkarak çok özel tatiller yapmış olduklarını ve tamamen bir yaz yaşamış olduklarını ifade etti.

 

Serkan Çayoğlu ile birlikte Özge Gürel, yurt dışına çıkarak çok özel tatiller yapmış olduklarını ve tamamen bir yaz yaşamış olduklarını ifade etti. İtalya içerisinde uzun bir zaman kaldıklarını açıkça ifade eden Serkan Çayoğlu, keyifli ve fazlasıyla farklı bir tatili yaşamış olduklarını belirtti. Kiraz Mevsimi isimli dizi içerisinde tanışmış olan ve set içinde başlayan aşklarını uzun bir zamandır sürdüren çift, evlilik hususunda da sorulara cevap vermeyi dahi istemedi.

Çiftin evlenip evlenmeyecekleri konusundaki sorularda Özge Gürel hemen; ”O yanıtı ne yazıkki alamayacaksınız” ifadeleriyle konuştu. Televizyonla ilgili olarak yeni projeler hususunda konuşma gerçekleştiren Serkan Çayoğlu açıklamasında; ”Gelecek projelere bakmaya başlayacağız. Görüşmeler ise sürüyor. En kısa zaman içerisinde ikimiz de çalışmayı çok istiyoruz. Ekranlarda yer almak istiyoruz” şeklinde bir açıklama gerçekleştirdi.

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Halka isimli dizide rol almış bulunan Serkan Çayoğlu; ”Bundan böyle bende çalışma isteği başladı” ifadelerine yer vererek tekrardan dizilere göz kırpmış oldu.. Beraber rol teklifleri de gelmeye başladığını ve bunu sinema üzerinde yapmayı istediklerini açık bir şekilde ifade eden Özge Gürel açıklamasında; ”Bu çok fazla acele olan bir şey de değil. Fazlasıyla içimize sinmiş bir şey olursa beraber bir şey yapmaya hiç bir şekilde karşı değiliz” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Çift, dizilerle alakalı projelerde beraber yer almaya sıcak bakmamakta olduklarına da değinmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.