Reytinglere bakıldığında adeta can çekişiyor

Reytinglere bakıldığında adeta can çekişiyor

40

Canevim isimli dizi içerisinde 15 bölüm arkada kaldı. Atv kanalının yaz dizisi şeklinde başlatmış olduğu Canevim isimli dizi, hiç bir şekilde beklenmekte olan reyting oranlarına çıkmayı başaramadı..

 

Canevim isimli dizi içerisinde 15 bölüm arkada kaldı. Atv kanalının yaz dizisi şeklinde başlatmış olduğu Canevim isimli dizi, hiç bir şekilde beklenmekte olan reyting oranlarına çıkmayı başaramadı.. Biran Damla Yılmaz ile birlikte Özgür Çevik ve de Aras Aydın’ın başrolünde bulunduğu bu dizi üzerinde Ceylan ile Taylan’ın aşkına tamamen doğru bir dönüş gerçekleştirilerek izleyicinin memnun olmaları da sağlanmış oldu. Fakat reytinglere bakıldığında hiç bir şekilde iyi gelmediği de gözüküyor..

15. bölümü de 16 Eylül Pazartesi günü ekranlara gelmiş olan Canevim isimli dizi totalde 19. sıra içerisinde kendisine yer bulabildi. AB grubu içerisinde 36. sırada kendisine yer bulan dizi, ABC1 kategorisi içerisinde da anca 33. sırada yer alabildi. Hem AB grubu hem ise ABC1 grubu içerisinde Canevim isimli dizisinin özetinin yeni bölümü şeklinde geçmiş olması da fazlasıyla önemli bir detay olarak öne çıkıyor. Yani söz konusu bu dizinin devamı hususunda ATV ya gün konusunda değişiklik yapacak veyahut daha fazla uzatmadan final kararı alacak.

Canevim isimli dizinin setinde de keyifler fazlasıyla yerinde.. Reytingler çok kötü bir durumda geliyor olsa da oyuncular morallerini hiç bir şekilde bozmamakta. Biran Damla Yılmaz, instagram hesabı üzerinden çok keyifli bir durumunu paylaştı.

Yılmaz açıklaması içerisinde; ”Evet evet.. Çalışmaktayız, siz merak etmeyin” ifadelerine yer vererekte sette bir moral bozukluğu bulunmadığını açık bir şekilde ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.