Yönetmen dizi oyuncularını uyardı

Yönetmen dizi oyuncularını uyardı

108

Pazar günü Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Aşk Ağlatır isimli dizinin oyuncuları herkesi çok fazla şaşırtmış paylaşımları ile çok fazla dikkat çekmiş oldu.

 

Pazar günü Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Aşk Ağlatır isimli dizinin oyuncuları herkesi çok fazla şaşırtmış paylaşımları ile çok fazla dikkat çekmiş oldu. Dizide yer alan 6 tane isim bir araç içerisinde buluştu. Yönetmen görevinde bulunan Gökçen Usta ise yapmış olduğu yorum içerisinde; ”Siz hepiniz aynı arabanın içinde ne yapmaktasınız?” şeklinde bir soru sordu.

Pelin Öztekin tarafından instagram hesabı üzerinden yapılmış olan paylaşım çok büyük bir ilgi görmüş oldu. Öztekin’in yanında Deniz Can Aktaş ile birlikte Hafsanur Sancaktutan, Durul Bazan ve Yağız Can Konyalı neşeli durumlarından dolayı çok fazla dikkat çekmiş oldu.

Yönetmen tarafından yazılmış olan bu sorunun hemen sonrasında ise Pelin Öztekin yorumuna; ”Hocam Pazar gününde saat 20:00’de Show TV’de” ifadelerine yer vererek bir gönderme yapmış oldu.

Dizide yer alan başrol oyuncularından Hafsaanur Sancaktutan da; ”Hocam siz bize arabaya arabaya binin demediniz mi” ifadeleriyle vermiş olduğu yanıttan dolayı da dikkatleri toplamış oldu.

Aşk Ağlatır isimli dizinin hayranları ise heyecanın yanı sıra büyük bir merak ile yeni bölümü beklemekte olduklarını ifade eden yorumlar paylaşmaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.