Kuzey Yıldızı dizisinin hayranları hiç bir şekilde durmuyor

Kuzey Yıldızı dizisinin hayranları hiç bir şekilde durmuyor

37

Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli yeni dizi 2. bölümü ile 21 Eylül Cumartesi gününde izleyenleriyle Show TV ekranları üzerinde buluşmuş oldu.

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk isimli yeni dizi 2. bölümü ile 21 Eylül Cumartesi gününde izleyenleriyle Show TV ekranları üzerinde buluşmuş oldu. Reyting listelerine bakıldığında dizinin zirvede yer almış olması da bütün ekibi fazlasıyla mutlu ediyor.

Yıldız isimli karaktere can vermiş olan ve ”Bir insan bürünmüş olduğu rolüne bu denli mi yakışır” dedirtmiş olan Aslıhan Güner, başarısından dolayı da adeta parmak ısırtmakta.

Diziye hayran olanlar da her bölümden sonra ünlü durumda bulunan oyuncuyu adeta bir mesaj bombardımanına tutmayı devam ettiriyor. Güner ise tüm gönderilmiş olan bu mesajları okuduğunu açık bir şekilde ifade ederek hayranlarına çok büyük bir değer vermekte olduğunu açık bir şekilde gösteriyor.

Instagram hesabı üzerinden özel bir paylaşım gerçekleştirmiş olan Güner, kendisine yollanan mesajlardan bir takım örnekler paylaşarak tüm hayranlarına teşekkür etmiş oldu. Güner ayrıca, reyting ile alakalı sonuçları da paylaşarak bayağı bir gurur duymakta olduğunu açık bir şekilde göstermiş olu.

Güner açıklamasında; ”Bizleri evleriniz içerisine misafir ettiğinizden dolayı da kalpten kocaman teşekkür ediyorum. Fazlasıyla mutluyuz ve fazlasıyla mutluyum” ifadelerini kullanarak bir not yazdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.