Mucize Doktor isimli dizi harika bir sıçrayış yakaladı

Mucize Doktor isimli dizi harika bir sıçrayış yakaladı

38

Fox TV kanalı, altın yumurtlamayı başaran bir tavuk buldu şeklinde yazsak hiç bir şekilde yanlış olmayacak.

 

Fox TV kanalı, altın yumurtlamayı başaran bir tavuk buldu şeklinde yazsak hiç bir şekilde yanlış olmayacak. Mucize Doktor isimli dizi ilk başlamış olduğu reytingle 3. bölümünün reytingine bakıldığında arada dağlar kadar bir fark bulunuyor.

Taner Ölmez’in harika olan başarısının yanı sıra Onur Tuna ile birlikte Sinem Güneş, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan ve Özge Özder benzerindeki yetenekli isimlerin de yan hikayeleri sayesinde Mucize Doktor isimli dizi Perşembe günlerinin yeni gerçeği olarak öne çıktığını bir defa daha ispatlamış oldu.

Fakat bu defa reytingini de yükseltip… 5 sezon süresince ekranlarda çok büyük bir başarı kazanmış olan Diriliş Ertuğrul isimli dizinin yanına yaklaşması zor reyting ile alakalı başarılarını, şimdi ise Mucize Doktor isimli dizi göstermekte.

Konusunun yanı sıra oyunculuğu ve çekim mekanlarından farklı olarak izleyicilere yaşatmış olduklarıyla çok daha farklı bir projeyi ekranlarda sunmuş olan Fox TV, bu tempo ile devam etmesi halinde uzun seneler boyunca ekranda kalabilecek bir diziye kavuşmuş oldu.

Taner Ölmez de savant sendromu bulunan Doktor Ali Vefa isimli karakter sayesinde yıldızlaşmak ile kalmadı, ününü artık yurt dışında da fazlasıyla net bir biçimde duyurma fırsatına ulaşmış oldu. Ali Vefa ile birlikte Nazlı sahneleri de izleyicilerin favorilerinden biri olmayı sürdürecek

Pekala dizinin reytingleri tam olarak nasıl? Bütün kategoriler üzerinde 1. olması zaten çok daha normal bir durumda artık. Fakat reyting oranlarının da bayağı bir yükseldiğini söylemek çok doğru olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.