Fazla abartılara tepki gösterdi

Fazla abartılara tepki gösterdi

32

Ünlü durumda bulunan oyunculardan Can Yaman, Dolunay ile hemen sonrasında da Erkenci Kuş isimli dizilerden sonra çok büyük bir ilgiyle karşılanmaya başladı.

 

Ünlü durumda bulunan oyunculardan Can Yaman, Dolunay ile hemen sonrasında da Erkenci Kuş isimli dizilerden sonra çok büyük bir ilgiyle karşılanmaya başladı.

Yurt içi ile birlikte yurt dışında yer alan hayranlarının karşısında mütevazi durumuyla çok fazla tanınmış olan oyuncu, bu özelliğinden dolayı da daha fazla sevilmekte.

Samimi ve çok daha sempatik bir durumda olan Can Yaman, mütevaziliğinden dolayı da gönülleri fethetmeyi sürdürüyor.
Oyuncunun yurt dışı içerisinde görmüş olduğu ilgiden hemen sonrasında farklı ziyaretlere başlamış olması, planlar yapmasından sonra gelmeye başlayan bir tane soru Can Yaman’ın kendisi olmayı sürdürdüğünü de açık bir şekilde anlatıyor.

Uçankuş TV içerisinde paylaşılmış olan bir röportaj esnasında muhabir; ”Dünyanın genelinde tanınmaya başlamış bir durumdasınız, yurt dışından da pek çok teklifler gelmeye başladı, sizi görebilmek amacıyla dahi teklifler yapılmakta” şeklinde bir cümle kurduktan sonra Can Yaman hızlı bir şekilde müdahalede bulundu.

Çok samimi bir tavırla konuşma gerçekleştiren Yaman açıklamasında, ”Abartmayın. Mütevazi bir durumda olmaya çalmaktayım, olmak gerekli. Böyle sorulduğunda da sanki ben kendimi anlatmaktaymışım gibi görünmekteyim, hiç bir şekilde de hoşuma gitmiyor ondan dolayı..” ifadelerine yer vererek dikkat çekmiş oldu.

Yaman, kendine gösterilmiş olan ilgiyle ilgili olarakta ”Fazlasıyla gurur verici” şeklinde bir cevap verdi.

Röportaj esnasında meydana gelen ilginç bir olayda İtalyan asıllı bir ane hayranının İstanbul ilinin Bebek semti içerisinde akşam saatlerine doğru orada yer alması ve ünlü durumda bulunan oyuncuya karşı hayranlığını belirtmiş olmasıydı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.