Kadın isimli dizinin rakipleri sağ kalmıyor

Kadın isimli dizinin rakipleri sağ kalmıyor

30

Kadın isimli dizisinde yer alan Bahar karakterine can vere Özge Özpirinçci rakip dizilere aslında büyük bir fenalık yapmış olduklarını kabul etmiş bulundu..

 

Kadın isimli dizisinde yer alan Bahar karakterine can vere Özge Özpirinçci rakip dizilere aslında büyük bir fenalık yapmış olduklarını kabul etmiş bulundu.. Özpirinçci, youtube platformu üzerinde yayınlanmakta olan İbrahim Selim’in sunduğu bir programa konuk olarak katıldı.

İbrahim Selim, Kadın isimli dizinin karşısına koyulan erkek hikayelerine değinerek ”Siz hiç bir şekilde sağ bırakmamaktasınız, dizi olarak” şeklinde konuştuktan sonra Özge Özpirinçci cevap olarak; ”Evet aslında böyle bir kıyım oldu” ifadelerine yer vererek karşılarına çıkartılmış olan dizilerin zaman içerisinde elendiğini ifade etti.

Diziyle alakalı olarak bir konuşma gerçekleştiren başarılı oyuncu; ”Adı zaten Kadın olarak koyulmuş bir işte oynuyor olmak fazlasıyla gurur veriyor. Kadın isimli dizinin özelliği fazlasıyla gerçek. Bizim ilk maksadımız ise gerçekliği olabildiği kadar hiçbir filtreden geçirmeden yansıtmak” ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Akrabalarından bazılarının dahi fazlasıyla acıklı bir hikaye olmasından dolayı izleyemediğine değinmiş olan Özge Özpirinçci, açıklamasının devamında; ”Fazlasıyla acıklı, ondan dolayı izleyemiyorum ifadelerine yer veren pek çok insan bulunuyor benim tanıdıklarım arasında, akrabalarım da var” ifadeleriyle konuşmasını sürdürdü.

Sokağa çıktığı zaman kendine ‘Bahar’ şeklinde seslenilmekte olduğunu ancak dönüp bakmadığından dolayı da vatandaşların kızmakta olduklarını belirten ünlü durumdaki oyuncu sonrasında ise; ”Pek çok farklı kesimden insanın izlemiş olduklarına da şahit oldum. Bebek’te fazlasıyla lüks bir yerde oturup bir kahve içtiğim esnada, çekim yapmış olduğumuz alternatif mahalleler içerisinde de insanlar gelerek sürekli olarak diziyle alakalı sorular soruyor” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.