Havuz Sahnesinin çekimlerinde çok zorlandı

Havuz Sahnesinin çekimlerinde çok zorlandı

25

Kuzey Yıldızı isimli dizinin 12. bölümü 30 Kasım Cumartesi gününde ekranlarda izleyicilerle buluştu. Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’yi başrollerde buluşturmuş olan bu dizideki eğlenceli sahneler ise izleyen herkesi bayağı bir mutlu etmiş oldu

 

Kuzey Yıldızı isimli dizinin 12. bölümü 30 Kasım Cumartesi gününde ekranlarda izleyicilerle buluştu. Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’yi başrollerde buluşturmuş olan bu dizideki eğlenceli sahneler ise izleyen herkesi bayağı bir mutlu etmiş oldu. Ekranlarının başında çok mutlu anlar geçirmiş olan izleyenler, pek çok sahne üzerinde de kahkahalar atmış oldu. Pekala 12. bölüm içerisinde tam olarak neler yaşanmış oldu?

Dizi içerisinde çok başarılı performansından dolayı gönülleri kazanmayı başaran Aslıhan Güner’in sempatisinin yanı sıra performansı da çok büyük bir beğeni toplamakta. Özellikle de Mollaoğulları’nı havuza atmış olduğu sahneye izleyen herkes kahkahalarla gülmüş oldu. Elbette ki bu sahne üzerinde bayağı üşümüş olan oyuncular da aslına bakılırsa rol yapmamaktaydı. İsmail Demirci, instagram hesabı üzerinden fazlasıyla üşümüş olduğunu ifade eden bir paylaşımda bulunmuştu.

Kuzey, Şule’nin boşanma konusunda isteği olmadığını Yıldız’a söylemek amacıyla gelmiş Gökçe’ye engel oldu. Zira Yıldız’ın söz konusu bu gerçeği öğrenmiş olması Kuzey’e bundan sonra hiç bir şekilde güvenmemesi anlamını taşıyordu. Gökçe’nin hiç bir şekilde konuşmaması amacıyla elinden gelen herşeyi yapan ve başarılı durumda olan Kuzey, Sefer’i bu defa engelleyemedi. Şule’nin boşanma konusunda isteği olmadığını öğrenmiş olan Yıldız, öfkesinden adeta deliye dönmüş oldu. Kuzey’in Yıldız’ın güvenini kazanabilmek amacıyla atmış olduğu bütün adımlar da teker teker boşa çıkmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.