Özge Gürel’in kaçırdığı fırsata çok şaşıracaksınız

Özge Gürel'in kaçırdığı fırsata çok şaşıracaksınız

67

 

Özge Gürel ile birlikte Serkan Çayoğlu’nun başrollerinde bulundukları Kiraz Mevsimi isimli dizi hiç bir şekilde unutulmayan yapımlardan bir tanesi. Özge Gürel, 2010 senesi içerisinde Kızım Nerede adlı diziyle başlamış olduğu tv macerasında Muhteşem Yüzyıl isimli dizi içerisindeki Rana Hatun karakteriyle çok fazla dikkat çekmeyi başarmış, Medcezir isimli dizide ise Ada karakteriyle ün kazanmıştı.

Fakat Özge Gürel ile birlikte sevgilisi olan Serkan Çayoğlu’nun tanışmalarını ve büyük aşklarının başlayabilmesine neden olan yapım ise Kiraz Mevsimi isimli yapımdı Dizi aslında o denli fazla beğeni alı ki, Türkiye’de unutulması zor yapımlar arasında yer almaya başladı. Öykü Acar isimli karaktere can vermiş olan Özge Gürel de o dönemlerde popülerliğe kavuşmaya başlamıştı.

Kiraz Mevsimi isimli dizinin yurt dışına satış yapılmasıyla beraber Özge Gürel, ününe ün katmış oldu. Fakat bu durumu kullanarak yurt dışına yönelik olarak çok ciddi bir atak veyahut herhangi bir çalışmada bulunmadı.

Şu zamanlarda Özge Gürel ile birlikte sevgilisi olan Serkan Çayoğlu’nun ne denli büyük bir fırsatı kaçırmış oldukları Can Yaman aracılığıyla ortaya çıkmış oldu. Dolunay isimli dizi 2017 senesi içerisinde patlaşıldı ve Can Yaman’la Özge Gürel tekrar çok büyük bir başarıya imza atmış oldu.

Can Yaman, o dönemler içerisinde İtalya’da görmüş olduklarına kendisi dahi çok fazla şaşırmış olduğunu Hürriyet gazetesi içerisindeki röportajında itiraf etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.