EDHO üzerinde bu değişikliğin yapılması gerekiyor

EDHO üzerinde bu değişikliğin yapılması gerekiyor

36

ATV ekranları üzerinde seyircilerle Salı günleri buluşmayı sürdüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi 5. sezon ile birlikte de tekrar ilgi görmeyi sürdürüyor.

 

ATV ekranları üzerinde seyircilerle Salı günleri buluşmayı sürdüren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi 5. sezon ile birlikte de tekrar ilgi görmeyi sürdürüyor. Oktay Kaynarca’nın yanı sıra Ozan Akbaba ile birlikte Yunus Emre Yıldırımer, Burak Sergen, Naz Elmas ve Selda Alkor gibi çok önemli isimleri bünyesi üzerinde buluşturmuş olan diziye yönelik farklı eleştiriler göze çarpmaya başladı.

Aslında ilk olarak Meryem adlı karaktere can veren Deniz Çakır’ın ayrılmasının ardından yokluğu her hali ile hissedilir oldu Naz Elmas ise, Sevda Meftun isimli karakterle yapıma bu sene içerisinde dahil oldu ancak izleyenler bu karakterden hiç bir şekilde hoşlanmamakta ve dizi içerisinden çıkmasını talep ediyor.

Dizi içerisinde güçlü bir durumda ve çok akıllı düşman eksikliğinin olması da dikkatleri çeken başka bir detay. Hızır’ın karşına bu şekilde bir düşman karakterinin gelmesinin gerekli olduğunu ifade eden seyirciler özellikle de Musa Uzunlar adının üstünde duruyor. Hızır adlı karakterin şu dönemlerdeki düşmanları tamamen yetersiz ve de çok daha zayıf bulmakta olan dizinin hayranları, çok daha dişli ve çok daha etkili karakterlerin gelebilmesini istiyor.

Dizi içerisinde Hızır Çakırbeyli isimli karakterin devamlı olarak kazanan tarafta bulunması da çok fazla eleştirilmekte ”Hızır da artık biraz kaybetmeye başlasın” ifadelerine yer veren izleyiciler dizi içerisine bir takım değişikliklere ihtiyaç bulunduğunu ifade eden çok fazla sayıda yorumla beraber düşüncelerini de sosyal medya hesapları üzerinden senaryo grubuna duyurmak amacıyla gayret gösteriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.