Jet Sosyete aslında çok daha yeni bir yol açacak

Jet Sosyete aslında çok daha yeni bir yol açacak

21

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Gülse Birsel, Jet Sosyete isimli dizi ile birlikte dijital platform üzerinde çok daha yeni bir yol açmak amacıyla çok önemli bir sınav vermeye başladı.

 

Ünlü ve başarılı oyunculardan biri olan Gülse Birsel, Jet Sosyete isimli dizi ile birlikte dijital platform üzerinde çok daha yeni bir yol açmak amacıyla çok önemli bir sınav vermeye başladı. Tam tamına iki sezon süresince ekranda büyük bir beğeni ile takip edilmiş olan Jet Sosyete isimli dizi, 140 dakikaya kadar ulaşan bölümleri yazmanın fazlasıyla zor bir durumda bulunmasından dolayı dijitale geçiş yapmak zorunda kalmıştı. Dijital platform üzerinde de milyonlarca sayıdaki kişiye ulaşmayı başaran dizinin mevcut durumdaki başarısı aslında çok daha yeni bir açılım şeklinde değerlendirilmeye başladı.

Ekran üzerinde yeteri kadar ilgi görmemiş olan ancak sosyal medya üzerinde gençler tarafından izlenmekte olan pek çok yapım yer alıyor. Jet Sosyete isimli yapım da aslına bakılırsa bu kitleyi harekete geçirebilmesi açısından çok daha önemli bir iş yapmış oldu. Tamamen haklı bir gurur yaşamaya başlayan Gülse Birsel da gelinmiş olan bu noktadan fazlasıyla memnun.

Birsel, 5 milyon tanenin üstünde kişiye erişmiş olan Jet Sosyete isimli dizinin dijital bir durumdaki platform performansını fazlasıyla iyi bulduğunu da açıkça ifade etmişti. Jet Sosyete isimli dizi ekran üzerinde tutunamamış olan diziler açısından da fazlasıyla bir yol açacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.