Babil isimli proje iptal mi edildi?

Babil isimli proje iptal mi edildi?

61

Babil isimli dizi yeni sezonla alakalı en fazla merak edilmekte olan yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkmıştı.

 

Babil isimli dizi yeni sezonla alakalı en fazla merak edilmekte olan yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkmıştı. Başrollerinde Ozan Güven’in yanı sıra Halit Ergenç ile birlikte Nur Fettahoğlu, Aslı Enver, Mesut Akusta ve ayrıca Birce Akalay da alacak idi. Dizi aslında yeni sezondaki en etkili yapımlardan bir tanesi şeklinde dikkat çekmekteydi. Bein Connect isimli platform açısından da çok önemli bir adım şeklinde görülmeye başlanmıştı. Söz konusu bu proje 13 bölüm şeklinde planlanmış durumdaydı.

Fakat bugün içerisinde Bein grubunun yanı sıra dizinin yapımcı koltuğunda yer alan Ay Yapım şirketinden ortak bir tane açıklama geldi. Kurumların arasında diziyle alakalı bir takım anlaşmazlık yaşanmış olduğu da bu açıklamayla ortaya çıkmış duramda. Babil isimli dizi Bein Connect isimli kanal içerisinde yayınlanmayacak. fakat söz konusu bu projenin geleceğiyle alakalı açıklama üzerinde herhangi bir detay bulunmuyor. Babil isimli dizi projesi iptal edildi mi yoksa yoluna ara vermeden devam edecek mi? İşte söz konusu bu sorunun cevabıyla alakalı da Ay Yapım şirketinden bir bilgi beklenmekte.

İşte yapılan o basın açıklaması şu şekilde;

beIN MEDIA GROUP şirketi ile Ay Yapım şirketi olarak almış olduğumuz ortak bir karar ile ”Babil” adlı dizinin beINCONNECT Platformu üzerinde yayınlanmayacak olduğunu bildirmeyi isteriz. Her 2 tane kuruluş yönünden de yayın takvimiyle alakalı değişiklik gösteren zamanlamaların taraflara uymamasından dolayı gerçekleştirilen bu anlaşmayı maalesef karşılıklı bir şekilde sona erdirmiş bulunuyoruz.

beIN MEDIA GROUP şirketi ile birlikte Ay Yapım şirketi değişik ve yeni projeler üzerinde iş beraberliklerine devam ediyor olackatır.

Saygılarımızla;

beIN MEDIA GROUP & Ay Yapım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.