Gülse Birsel’den bütçe problemi itirafı geldi

Gülse Birsel'den bütçe problemi itirafı geldi

19

Jet Sosyete isimli popüler durumdaki dizi, Puhu TV platformu üzerinde izleyiciler ile buluşmayı sürdürüyor.

 

Jet Sosyete isimli popüler durumdaki dizi, Puhu TV platformu üzerinde izleyiciler ile buluşmayı sürdürüyor. Söz konusu bu dizinin internet dünyasına geçmesinin hemen sonrasında en çok merak edilen şey izlenme oranlarıydı. Gelmiş olan bilgiler ise ekibi çok fazla memnun etmeyi başaran gelişmeler yaşanmakta olduğunu göstermeye yetmişti. 5 milyon tane izlenme rakamına ulaşmayı başaran Jet Sosyete isimli diziyle alakalı paylaşımlarını hiç bir şekilde ara vermeden sürdüren Birsel, takipçileri tarafından sorulan soruları da cevaplamakta.

Jet Sosyete isimli dizinin kulis kısmından makyaj yapmakta olduğu esnada çekilen bir tane fotoğrafıyla paylaşım yapan Gülse Birsel paylaşımın altına da; ”Uykular bak haram oldu, gençliğimde bak talan oldu, zalim geceler” şeklinde bir not yazdı.

Diziyi ekranlardayken izlemekte olduğunu ve şimdi internet üzerinde hiç bir şekilde takip edememekte olduğunu ifade eden bir tane izleyicisine de cevap yazdan Gülse Birsel, ”İzlemelisiniz, neden izleyememektesiniz, belli ki internetiniz var” ifadeleriyle bir cevap yazdı.

Birsel, mesajı içerisinde çekimin 14. saatlik kısmında olduklarını da ifade etti, işte bu söz konusu ifadenin sonrasında bir tane izleyici ”Hani 50 dakika uzunluğundaki diziler daha iyiydi?” ifadeleriyle bir soru yöneltmiş oldu. Gülse Birsel de ilk defa bütçe konusundaki gerçeği açıklamış oldu.

Birsel açıklamasında; ”Bütçenin itibari ile 50 sayfa sadece iki gün içerisinde çekilmek mecburiyetinde. Yazması az da olsa kolaylaştı tabiiki de” ifadeleriyle bir yanıt yazdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.