Hekimoğlu isimli dizi yavaşça kalplere giriyor

Hekimoğlu isimli dizi yavaşça kalplere giriyor

43

Hekimoğlu isimli dizi Kanal D’nin en yeni dizilerinden bir tanesi.. Ekranlarda yer alacak 2. doktor dizisi olmasından dolayı da çok fazla dikkat çekmekte..

 

Hekimoğlu isimli dizi Kanal D’nin en yeni dizilerinden bir tanesi.. Ekranlarda yer alacak 2. doktor dizisi olmasından dolayı da çok fazla dikkat çekmekte.. Okan Yalabık ile birlikte Timuçin Esen, Kaan Yıldırım, Ebru Özkan, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay dizi üzerindeki başrolleri paylaşıyor.

Hekimoğlu isimli diziyle alakalı Kanal D üzerinden fragmanlar paylaşılmaya başlandı, fakat diziyle ilgili olarak o kadar fazla büyük bir tantana yapılmış değil. Lakin izleyiciler çok iyi ve başarılı bir işin gelmekte olduğunu fragmanlar üzerinden fark etti ve daha şimdiki dönemlerde dizi kalplere hitap etmeye başlamış oldu.

Set içerisinde fazlasıyla uyumlu bir tablo bulunduğu konusunda bilgiler ulaşırken, oyuncu kadrosunun fazlasıyla güçlü isimler arasından kurulmuş olması da daha şimdiden söz konusu bu diziye olumlu puanlar kazandırmış oldu. Tv başında yer alan izleyiciler ise Hekimoğlu isimli dizinin ne zaman yayınlanacak olduğunu meraklı bir şekilde beklemeye başladı. Mucize Doktor isimli dizinin yakaladığı harika başarısından hemen sonra Hekimoğlu adlı dizinin de yeni sezonun en iddialı yapımlarından bir tanesi olarak gelmesi hiç bir şekilde şaşırtıcı olmayacak gibi duruyor.

Ekran üzerinde herkesin alıştığı işlerin haricinde çok değişik senaryosu bulunan yapımlara karşı duyulan ilgi daha fazla artış gösteriyor. Hekimoğlu isimli dizi de bu trendden yararlanabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.