Skandal cevabı projenin ertelenmesine sebep oldu

Skandal cevabı projenin ertelenmesine sebep oldu

31

Can Yaman’ın Dolunay isimli dizi ile birlikte Erkenci Kuş adlı dizi sayesinde harika hızlı bir şekilde yükselmesi ne kadar üzücüdür ki, şu zamanlarda sert bir iniş yaşamasına neden oldu.

 

Can Yaman’ın Dolunay isimli dizi ile birlikte Erkenci Kuş adlı dizi sayesinde harika hızlı bir şekilde yükselmesi ne kadar üzücüdür ki, şu zamanlarda sert bir iniş yaşamasına neden oldu. Hürriyet gazetesi üzerinde yapmış olduğu libido açıklamasının yanı sıra davayı yitirmiş olduğu Selen Soyder ile alakalı söylemiş olduğu sözlerinden dolayı eleştiri oklarının hedefinde yer alan Can Yaman, İspanya içerisine yer alan Formula TV üzerinde yapmış olduğu akla ziyan gafından dolayı da karizmasını adeta çizdirmiş oldu.

Katılım gerçekleştirdiği Formula TV kanalında kendisine soru yönelten yabancı bir tane hayranı; ”Bizlere Can Yaman’ın bu dünya üzerinden olduğunu kanıtlayabilecek bir şeyler anlatabilir misin?” ifadeleriyle bir tane soru sordu. Yaman da burda fazlasıyla büyük bir pot kırıp; ”Arkada yer alan odaya geçelim orda kanıtlayayım” ifadeleriyle cevap verdi.

Tercüman da Yaman’ın kullandığı bu sözlerini hiç bir şekilde tercüme etmedi. Bu söz konusu video da sosyal medya üzerinde adeta olay olmuş durumda. Pek çok seyirci bu videoyu paylaşıp Yaman ile alakalı olumsuz ifadeler yazdı.. Bütün bu yaşanmış olan gelişmeler Can Yaman’ın Mart ayı içerisinde çekimlerine başlanması konusunda planlamalar yapılan ”Can Borcu” isimli diziye ertelenme kararı çıkmasına sebep oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.