Tuba Büyüküstün’den yeni bir netflix dizisi

Tuba Büyüküstün'den yeni bir netflix dizisi

83

Tuba Büyüküstün’ü yeni bir dizi içerisinde bekleyenler için müjdeli haber geldi! Netflix platformu üzerinde yer alan projeler hem çok kısa hem ise diğerlerine bakıldığında çok daha iyi çalışma şartlarına sahip durumda bulunması açısından tercih nedenlerinden bir tanesi olmayı sürdürüyor.

 

Tuba Büyüküstün’ü yeni bir dizi içerisinde bekleyenler için müjdeli haber geldi! Netflix platformu üzerinde yer alan projeler hem çok kısa hem ise diğerlerine bakıldığında çok daha iyi çalışma şartlarına sahip durumda bulunması açısından tercih nedenlerinden bir tanesi olmayı sürdürüyor. Büyüküstün ise daha önceki bir dönemde Ottoman Rising adına sahip belgesel dizi projesi içerisinde yer almış olduğu Netflix platformuna bu defa çok daha yeni bir iş yapmış olacak.

Milliyet Cadde yazarları arasında yer alan Sina Koloğlu, Camdaki Kız isimli romandan uyarlanacak çok daha yeni bir dizi projesi aracılığıyla Tuba Büyüküstün’ün tekrardan sete çıkacak olduğunu kendi köşesi üzerinden resmi bir şekilde duyurmuş durumda.

Pekala bu söz konusu yeni diziyle alakalı olarak hangi bilgiler ortaya çıkmış bir durumda?

– Dizinin yapımcı şirketinin OG Yapım olduğu bilgisi netlik kazandı.
– Tuba Büyüküstün’le özel bir anlaşma yapılmış durumda.
– Gülseren Budayıcıoğlu adına sahip olan yazarın fazlasıyla çok satışı gerçekleştirilen kitaplarından Camdaki Kız’dan uyarlanan bir tane senaryosu bulunacak.
– İstanbullu Gelin adlı dizi de Gülseren Budayıcıoğlu’nın yazmış olduğu Hayata Dön adlı eser üzerinden uyarlanmıştı.
– Söz konusu bu proje Netflix platformu üzerinde yayınlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.