Fazlasıyla zorlu bir süreçten geçmiş oldu

Fazlasıyla zorlu bir süreçten geçmiş oldu

29

Son dönemlerin en başarılı oyuncuları arasındakilerden biri de hiç kuşku yokki Mucize Doktor isimli dizi içerisinde can verdiği Ali Vefa adlı karakterle Taner Ölmez olarak öne çıkıyor.

 

Son dönemlerin en başarılı oyuncuları arasındakilerden biri de hiç kuşku yokki Mucize Doktor isimli dizi içerisinde can verdiği Ali Vefa adlı karakterle Taner Ölmez olarak öne çıkıyor. Savant sendromu bulunan doktoru çok mükemmel bir performansla canlandırmakta olan Ölmez, söz konusu bu dizinin de reyting rekortmeni olarak öne çıkmasının ana nedenlerinden bir tanesi.

Geçmiş olduğumuz sezon içerisinde Söz adlı dizide Melisa isimli karaktere can veren ünlü oyunculardan Ece Ceşmioğlu’yla aşk yaşamaya devam eden oyuncu, dizide yer alan rol amacıyla çok büyük bir mücadele göstermiş. Ölmez, yapmış olduğu açıklama içerisinde rolden haberdar olduktan sonra talip olduğunu ifade etti ve konuşmasını ise şöyle sürdürdü;

”Bu şekilde bir rolden haberim olunca hemen yapımcının yanına giderek Allah’ın emri Peygamberin kavli ile talep etti. ‘‘Bu rolü kesinlikle bana verin’’ ifadelerine yer verdim. ‘Bu çocuğu ben oynamayı çok istiyorum. Eğerki bana vermezseniz de nolur rolü almış olan oyuncu role otizmli çocuklar ile çalışsın’’ ifadelerine yer verdim.”

Ali Vefa isimli karaktere de çok özel bir çalışmayla hazırlanmış bulunan oyuncu, otizmli çocuklarla yüzleşmiş oldu. Onların yer aldığı alanlar içerisinde çok uzun bir zaman boyunca gözlemler gerçekleştirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.