Diziden çekildiğini açıkladı

Diziden çekildiğini açıkladı

28

Can Yaman çok kısa bir zaman içinde fazlasıyla büyük bir çıkışa imzasını atmayı başardı ve yurt dışında pek çok farklı ülkede elde etmeyi başardığı popülerlikten dolayı da ülkemizin tanıtımını çok iyi yaptı.

 

Can Yaman çok kısa bir zaman içinde fazlasıyla büyük bir çıkışa imzasını atmayı başardı ve yurt dışında pek çok farklı ülkede elde etmeyi başardığı popülerlikten dolayı da ülkemizin tanıtımını çok iyi yaptı. Bu kapsamda destekle birlikte alkışı da hak etmeyi başaran Can Yaman, Türkiye’ye ait dizilerin Avrupa’nın yanı sıra değişik bölgeler üzerinde de yayılması hususunda aslın çok önemli tanıtım faaliyetlerine kendi çapında dahi olsa aracılık etmiş bulundu

Bu bölüme kadar her şeye okey. Fakat Yaman’ın önceki bir zamanda mahkemelik olduğu ve kaybettiği açıklanan Selen Soyder davası hakkında kullandığı sözleri, libidolu oyuncu ve libidosuz oyuncu ayırımı yapıp cinselliğe karşı yapmış olduğu vurgusu ve en son ise İspanya’da katılmış olduğu bir tv kanalı içerisinde kadın hayranlarından bir tanesine ”Arka odaya geçelim” ifadeleriyle akıllara kazının sözleri bardağı taşıran damlalardan bir kaç tanesiyi.

Can Yaman’ın Faruk Turgut’un yapımcılığı ile planları yapılan yeni dizisinin Eylül ayına ertelenme kararı alınmasının hemen sonrasında çok daha yeni bir gelişme daha meydana geldi. Dizi içerisinde rol alması konusunda beklenti bulunan oyunculardan Pınar Deniz, çekilme konusunda bir karar aldı.

Hürriyet yazarları arasında yer alan Cengiz Semercioğlu bu hususu kendi köşesi içerisinde de dile getirmiş oldu.
İşte böyle bir kararın alınması da açıkça göstermekte ki, Can Yaman’ın daha sonra çıkacak projeleri üzerinde rol teklifi yapılan kadın oyuncular bir kaç defa daha düşünmek mecburiyetinde kalmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.