Final konusunda beklenen haber çıktı

Final konusunda beklenen haber çıktı

28

Sevgili Geçmiş isimli dizi hikaye açısından çok iyi bir başlangıç yaptı. Fazlasıyla iyi ve tecrübeli bir oyuncu kadrosuyla yola güzel bir şekilde çıktı.

 

Sevgili Geçmiş isimli dizi hikaye açısından çok iyi bir başlangıç yaptı. Fazlasıyla iyi ve tecrübeli bir oyuncu kadrosuyla yola güzel bir şekilde çıktı. Fakat bu dizi izleyenler tarafından hiç bir şekilde sahiplenilmedi. İzmir ilinde yer alan Urla ilçesinde çekimleri gerçekleştirilen Sevgili Geçmiş isimli dizi, hem yönetmen konusunda bir değişiklik hem ise senarist konusunda bir değişiklik yaptığını açıkladı. Fakat reytinglerde herhangi bir düzelme olmadı..

Emre Kınay ile birlikte Sevda Erginci, Ece Uslu, Burak Çelik, Melis Sezen, Özge Özacar, Seçkin Özdemir ve ayrıca Elifcan Ongurlar’ın başrollerini paylaşmış olduğu bu dizi üzerinde geçmiş olduğumuz hafta senarist konusunda bir değişiklik yapılmıştı. Funda Alp’ten alınmış olan senaryo, Gül Abus’a devir edilmiş idi. Bir başka değişiklik daha gerçekleşmiş oldu ve yönetmen olarak görevli Aydın Bulut, koltuğunu Osman Kaya’ya devretti.

Fakat çok geç gelmiş olan bu hamleler sonucu hiç bir şekilde değiştirmiş değil. Üstüne bir de Ferhat ile Şirin adlı dizinin başlamış olması ve Cuma günü dizi arayışında bulunan çok önemli bir kitleyi de kendisine bağlamayı başarmasından hemen sonra Sevgili Geçmiş isimli dizi çok daha fazla düşüş yaşamış oldu.

Star TV kanalı ise Sevgili Geçmiş adlı diziyle alakalı final kararı aldığını açıkladı. Birsen Altuntaş ise, tv100 sitesi üzerine yaptığı bir haberde dizinin 8. bölümle beraber final yapacak olduğunu duyurmuş bir durumda.

Final bölümü 13 Aralık Cuma gününde ekranlarda olacak..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.