Dizilere dönmesi çok zor gibi gözüküyor

Dizilere dönmesi çok zor gibi gözüküyor

23

Ünlü oyunculardan biri olan Fahriye Evcen, Nisan ayı içerisinde oğlu Karan’ı kucağına alarak büyük bir heyecan yaşamıştı.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Fahriye Evcen, Nisan ayı içerisinde oğlu Karan’ı kucağına alarak büyük bir heyecan yaşamıştı. Bebeğinin kendisi tarafından büyütülmesi konusunda bir isteği olan ve zamanın çok büyük bir kısmını da Karan’a ayırmaya devam eden Evcen, geçmiş olduğumuz aylar üzerinde doğum kilolarından dolayı gündeme gelmiş idi.

Evcen’in almış olduğu doğum kilolarını eleştirmekte olanlara da sosyal medya üzerinde ‘‘FahriyeÇokGüzelsin’’ isimli bir hashtag üstünden destek mesajları yağmaya başlamış, ünlü sanatçılar da Evcen’e yapılmış olan eleştirilerin karşısında çok dik bir duruş sergilemiş idi. Fahriye Evcen’e hayran olanlar da ünlü ve başarılı durumda bulunan oyuncunun setlere tam olarak ne zaman dönüş yapacak olduğunu merak etmeye başladı. Akşam gazetesinde yapılan habere bakılırsa Fahriye Evcen yapımcılar için set koşullarını madde madde açıklamış durumda.

Evcen, gün içerisinde yalnızca 9 saat çalışabilmeyi ve hafta içerisinde de 2 gün boyunca izin yapmayı şart koşmakta.

Dizi setleri içerisinde sabahlara kadar devam eden çok yoğun set koşulları nerdeyse büyün herkesin şikayetleri arasında yer alıyor. Fakat Evcen, bebeği olan Karan’ı hiç bir şekilde ihmal etmeyi istememekte. Çocuğunu sadece kendisi büyütme konusunda isteği olan ünlü durumdaki oyuncu, bundan böyle yoğun temposu bulunan dizi çekimleri içerisinde yer almayı da çok fazla istememekte.

Şu dönemlerde herhangi bir projesi de yok. Fakat kendisine çok fazla uyan ve şartlarını da kabul eden bir proje olursa bunu çok detaylı bir şekilde değerlendirmeye almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.