Ünlü oyuncu diziden ayrılacak

Ünlü oyuncu diziden ayrılacak

25

3. sezon ile birlikte Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Çukur adlı dizinin 3. sezondaki 12. bölümü 9 Aralık Pazartesi gününde ekranlardaki yerini almış olacak.

 

3. sezon ile birlikte Show TV ekranları üzerinde izleyicilerle buluşmaya devam eden Çukur adlı dizinin 3. sezondaki 12. bölümü 9 Aralık Pazartesi gününde ekranlardaki yerini almış olacak. Dizinin söz konusu yeni bölümü içerisinde neler yaşanacak olduğu da merak içerisinde beklenmekte.

Gelmiş olan bilgilere bakılırsa Kemal adlı karaktere can vermekte alan Uğur Yıldıran’ın yapıma veda edecek olduğu yönünde. Dizi ile alakalı Berlin sahnelerinin çekimlerine başlanmış durumda. Vartolu ile birlikte Medet’in Berlin içerisinde yer alan sahneleri üzerinde Nazmi Kırık ise Yunus adlı karakterle birlikte ekibe katılmış oldu.

Pekala Çukur adlı dizinin 3. sezonda yer alan 12. bölümü içerisinde neler yaşanmış olacak?

Vartolu’nun yapmış olduğu hamleyle Koçovalı kardeşler tekrardan bir araya gelmiş olacak. Çukur içerisine kardeşini almak amacıyla girmiş olan Azer karşısında hiç bir şekilde beklemediği birini bulmuş olacak. Aliço’nun yardımlarıyla birlikte Çukurlu kadınları kurtarmak için gitmiş olan Kemal ile birlikte Metin çok büyük bir tehlikeyle karşılaşmış olacak.

Kardeşine karşılık olarak Çukur içerisinden Kemal’i almış bulunan Azer ile birlikte Koçovalıların karşılaşması ise meraklı bir şekilde bekleniyor olacak. Koçovalı kadınlar mahalle içerisinde olanları takip etmekteyken Saadet’in alacak olduğu sürpriz karar ise büyün herkesi çok fazla şaşırtmış olacak. Babasının katilini bulabilmek amacıyla gitmeye kararlı durumda bulunan Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmeleri de duygusal anlar yaşatmış olacak.

Çukur adlı dizinin en sevilen karakterleri arasında yer alanlardan bir tanesinin sürpriz bir biçimde Çukur’a veda edecek olduğu bu bölüm nefesleri kesmiş olacak. O ayrılacak karakter ise Kemal olarak öne çıkıyor..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.