Zemheri adlı dizini afişi ortaya çıkmış bir durumda

Zemheri adlı dizini afişi ortaya çıkmış bir durumda

110

2019 ila 2020 sezonu içerisinde meraklı bir şekilde beklenmekte olan dizilerden bir tanesi de hiç şüphe yokki Zemheri..

 

2019 ila 2020 sezonu içerisinde meraklı bir şekilde beklenmekte olan dizilerden bir tanesi de hiç şüphe yokki Zemheri.. Show TV ekranları üzerinde paylaşılacağı açıklanan bu yeni dizi Ay Yapım şirketinin imzasına sahip.. Kadrosundan dolayı çok fazla dikkat çekmiş olan bu dizi içerisinde Alperen Duymaz ile birlikte Hazal Filiz Küçükköse, Ayça Ayşin Turan, Zerrin Tekindor ve Caner Cindoruk rol almakta.

Yönetmen koltuğunda Hilal Saral’ın oturduğu söz konusu bu dizinin çekimleri ise aralıksız olarak devam etmekte. Zemheri isimli dizinin afişi de ortaya çıkmış bir durumda. Dizinin tam olarak ne zaman yayına başlayacak olduğu a halen bilinmezliğini korumakta.

Set içerisinde çalışmaların özenli bir şekilde sürdüğü Zemheri adlı dizi içerisinde Kasım ayının başlamasının itibariyle çalışmaya başlayan oyuncular, nadir bir şekilde sosyal medya üzerinde paylaşım yapıyor. Yakın bir zaman içerisinde ekranda yer alması konusunda beklenti bulunan Zemheri adlı diziyi heyecanlı bir şekilde beklemekte olan dizinin hayranları da özellikle başrol oyuncularının mevcut durumdaki performanslarıyla birlikte karakterlerini çok fazla merak etmeye başladı.

Daha şimdiden çok büyük bir heyecan uyandırmış olan ‘’Zemheri’’ adlı dizi, izleyen herkesi adalet ile birlikte aşkın büyüklüğünü sorgulayacak oldukları bir hikayeye davet ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.