En büyük hatası Kurşun adlı dizi oldu

En büyük hatası Kurşun adlı dizi oldu

37

Engin Altan Düzyatan’ın yapmış olduğu çok büyük bir yanlış idi!

 

Engin Altan Düzyatan’ın yapmış olduğu çok büyük bir yanlış idi! Diriliş Ertuğrul isimli dizi içerisinde beş sezon boyunca büyük başarılar elde etmiş olan, hayranlarını da arkasından koşturmuş olan Engin Altan Düzyatan, bu sezon içerisinde hiç bir şekilde ara vermeden Kurşun adlı dizide yer almaya başladı.

1970’li senelerin hikayesinin anlatılmakta olduğu bu diziyle alakalı harika bir plato kurmuş olan Most Production, 7 bölüm içerisinde yayından kalkmış olan diziyle alakalı harcamış olduğu parayı da kurtarabilmiş değil. Engin Altan Düzyatan ise 5 sezon içerisinde elde etmiş olduğu müthiş desteğin birazını dahi yeni projesi üzerinde hayranlarından görememiş oldu.

Yüzünü dinlendirmediğinden dolayı büyük bir hata yapmış olan Düzyatan, yeni bir projeyle ilgili olarakta kapısını kapatmış durumda. Bir müddet boyunca dinlenme planları yapan oyuncunun kariyerle alakalı planlamasını yanlış yönetmiş olduğu değerlendirmesinde bulunan Milliyet Cadde yazarları arasındaki Ali Eyüboğlu, oyuncunun söz konusu bu hatasına da değinmiş oldu.

Eyüboğlu açıklamasında; ”Düzyatan’ın tam tamına beş sezon boyunca reyting rekorları kırmış olan bir dizinin başrolünü paylaştıktan hemen sonrasında ara vermeden ‘‘Kurşun’’ adlı diziye başlaması bir hataydı. Oyuncu, kariyer yönetimi konusunda yapmış olduğu yanlışı, yaşamış olduğu acı bir tecrübe ile anlamış oldu” ifadeleriyle yorum yapmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.