Yasak Elma izleyenlerin kaçırdığı detay

Yasak Elma izleyenlerin kaçırdığı detay

151

Yasak Elma isimli dizi 60. bölüme kadar dayanmış durumda.. 3. sezonu ile birlikte ekran macerasını ise sürdürmekte.

 

Yasak Elma isimli dizi 60. bölüme kadar dayanmış durumda.. 3. sezonu ile birlikte ekran macerasını ise sürdürmekte. Şevval Sam ile birlikte Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Eda Ece, Tuvana Türkay ve Barış Kılıç gibi başarılı sanatçılar dizinin başrolünde yer almaya devam ediyor. Dizi içerisindeki bütün karakterler bir tarafa asıl büyük ilgi ise Yıldız Argun adlı karakterin üstünde.. Eda Ece ise fazlasıyla iyi bir performans sergileyip Yıldız adı karakteriyle kariyerinde çok önemli bir sıçrama yapmış oldu.

Ünlü durumda bulunan oyuncu bazı zamanlarda ise bir takım eleştiriler de almakta. Bunlardan bir tanesi ise dizi içerisinde Ender ve Yıldız’ın mevcut durumdaki tavırlarının yanı sıra giyim stilleri ve ayrıca duruşlarıyla alakalı.

Misal olarak; ”Niçin Ender fazlasıyla güzel giyinmekteyken, Yıldız giyimine o kadar özen göstermiyor?” biçimindeki serzenişleri sosyal medya üzerinde görebilirsiniz. Eda Ece buna benzer gelen yorumlara Aslı Şen’in youtube kanalı üzerindeki sohbeti esnasında cevap verdi.

Ünlü durumda bulunan oyuncu bazı dizi hayranlarının Yıldız ile alakalı gerçeği kaçırdığını ifade etti ve şöyle bir açıklamada bulundu; ”Yıldız adlı karakterde sonradan gören bir kızı oynamaktayım. Hiç bir şekilde ait olmadığı bir dünyaya giriş yapıyor ve çoğu defa da küçük düşmekte. Bunları fazlasıyla dramatik almış olsam, çok fazla yaralanmış olsam ya o dünya üzerinden sıyrılıp gitmesi gerekli olacak, veyahut bir şekilde çok daha iyi bir biçimde öğrenmesi gerekli olacak.” ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.