Alina Boz ile Alp Navruz’a çok yazık oldu

Alina Boz ile Alp Navruz'a çok yazık oldu

100

Dizi çiftlerinden Alina Boz ile birlikte Alp Navruz, çok daha önemli bir başarı sağlamış oldu. Elimi Bırakma isimli dizi TRT1 ekranları üzerinde tam 2 hafta sonrasında veda etmiş olacak.

 

Dizi çiftlerinden Alina Boz ile birlikte Alp Navruz, çok daha önemli bir başarı sağlamış oldu. Elimi Bırakma isimli dizi TRT1 ekranları üzerinde tam 2 hafta sonrasında veda etmiş olacak. Fakat Alina Boz ile birlikte Alp Navruz uyumunun unutulması hiç bir şekilde mümkün değildir. 2 ünlü ve başarılı oyuncu da başarılı bir durumdaki performanslarından dolayı bu önemli serüven süresince göz doldurmayı başardı.

İzleyenler Azra ile birlikte Cenk isimli karakterlerin bir türlü aşklarını yaşayamamış olmaları, devamlı olarak problemlerle boğuşmalarından dolayı da çok üzgün. Bu söz konusu ikilinin çok daha güzel ve çok daha mutlu da olabilecekleri sahneleri görme konusunda isteği olan dizi severler, farklı bir projede daha buluşabilecek olduklarını düşünmekte.

” Alina ile birlikte Alp’in oyunculuğu çok harika, dizi bittikten sonra ikisini yeniden bir projede görmeyi istiyoruz” ifadeleriyle yorumda bulunmuş olan Elimi Bırakma isimli dizisine hayran olanlar, senariste de çok fazla kızgın.

Dizideki çifti doğru düzgün mutlu olabilecek oldukları sahneler yazmadıklarından dolayı senaryo grubunu eleştiri yağmuruna tutan hayranlar, ikisinin de uyumlu bir durumda ve yüksek enerjili olduğu hallerinden çok daha fazla memnun.

Alina Boz ile birlikte Alp Navruz, gelecek dönemde yeni bir proje üzerinde buluşur mu bu hiç bir şekilde bilinmez. fakat, pek çok dizi çiftinden daha fazla anlaşmış oldukları, uyum sağlayabildikleri, birbirlerine karşı enerjilerinin de uymakta olduğunu ifade etmek gerekli.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.