Hercai dizisiyle alakalı yeni bir sürpriz ortaya çıktı

Hercai dizisiyle alakalı yeni bir sürpriz ortaya çıktı

28

Atv ekranlarında Cuma günü karşımıza çıkan Hercai isimli izi içerisinde, Ebru Şahin ile birlikte Akın Akınözü’nün başarılı bir durumdaki performansı ikinci sezon içerisinde de diziyi zirveden indirmemekte.

 

Atv ekranlarında Cuma günü karşımıza çıkan Hercai isimli izi içerisinde, Ebru Şahin ile birlikte Akın Akınözü’nün başarılı bir durumdaki performansı ikinci sezon içerisinde de diziyi zirveden indirmemekte. Hikayesinin yanı sıra oyunculuk performanslarıyla birlikte de çok fazla beğeni toplamış olan Hercai, Cuma gününün vazgeçilmez yapımlarından bir tanesi oldu.

Midyat içerisinde çekimleri halen süren söz konusu bu diziden izleyenlere de bir sürpriz bulunuyor. Yeni bir tane daha karakter ekibe katılmış olacak. Bu söz konusu karaktere yaşam verecek isimin de Ahmet Kayakesen olacağı açıklandı.

TV100 sitesi üzerinden Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu habere bakılırsa Mia Yapım şirketinin projesine son olarak Ahmet Kayakesen dahil oldu. Oyuncunun bu dizi içerisindeki rolü de sürpriz şeklinde ifade edilmekte.

2014 senesinden bu zamana kadar ekranlarda yer alan Kayakesen, Kocamın Ailesi isimli dizi içerisinde yer alan Fatih rolüyle çok fazla dikkat çekmiş idi. Savaşçı adlı dizide Üsteğmen Burak karakteriyle de çok fazla beğenilmiş olan oyuncu, Yasak Elma isimli dizi içerisinde de Hakan karakteriyle uzun bir zaman boyunca rol almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.