Savaşçı adlı dizinin setinde koşullar ağırlaştı

Savaşçı adlı dizinin setinde koşullar ağırlaştı

24

Savaşçı isimli yapım, Fox TV kanalında pazar günleri dizi severler ile buluşuyor.. Dördüncü sezonu ile birlikte yolculuğuna başarılı bir şekilde devam etmekte olan bu dizi, birinci olmasıyla da dikkat çekmekte.

 

Savaşçı isimli yapım, Fox TV kanalında pazar günleri dizi severler ile buluşuyor.. Dördüncü sezonu ile birlikte yolculuğuna başarılı bir şekilde devam etmekte olan bu dizi, birinci olmasıyla da dikkat çekmekte. Berk Oktay ile birlikte Murat Serezli, Sarp Levendoğlu ve Gaye Turgut Evin’in başrolünde yer aldığı dizi üzerinde Üsteğmen Funda Turaç adlı karaktere can veren Müjde Uzman ise diziden ayrılmış idi.

Dizinin seti içerisinde de çok meşakatli bir çalışma yürütülmekte. Eskişehir ilinin dağlık arazileri üzerinde çekimleri gerçekleştirilen bu dizide çalışma şartları kış mevsiminin bastırmış olmasıyla beraber iyice ağırlaşmaya başladı. Kar altında bulunan dağlar üzerinde çekim gerçekleştiren oyuncular ise çok büyük bir özveri sergilemekte.

Karla kaplı bölge üzerinden çeşitli manzaralar ise 15 Aralık Pazar gününde karşımıza çıkacak 86. bölüm içerisinde kendini göstermiş olacak. Pekala yeni bölüm üzerinde neler izlemiş olacaksınız?

İşte yeni bölümle alakalı detaylar:

Doğu Türkistan asıllı kafileye ulaşmış olan Turan Timi, dönüş yoluna girdiklerinde Sara ile birlikte adamlarının saldırısıyla karşı karşıya kalmış durumdadır. Teröristleri atmış olduğu roket Çiğdem Teğmen’in yakın bir bölgesinde patlamış durumdayken, Yüzbaşı Kağan komutasında yolda olan Kılıç Timi, arkadaşlarını ateş çemberinin ortasından çıkartmak amacıyla şimdi daha da hızlı olmak mecburiyetindedir.

Kutalmış Paşa ile birlikte Kopuz Albay’ın karargah üzerinde gergin bekleyişleri devam ederken Sara’yla alakalı olarak gelişmiş olan beklenmeyen bir durum, herkesin kafasını karıştırır. Fakat Markus’un ise pes etme konusunda hiç bir niyeti bulunmamaktadır.

Kılıç Timi’ni ortadan kaldırabilmek amacıyla yapmış olduğu planı hızlıca devreye sokmuş durumdayken, Üsteğmen Batur karakterinin çılgınca hamlesi, gerilimi çok daha fazla tırmandırır ve Kopuz Albay’ı çok önemli bir seçim yapmanın eşiğine getirmiş olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.