Aşk Ağlatır dizisinin setinde oyuncular mutlu

Aşk Ağlatır dizisinin setinde oyuncular mutlu

39

Show TV ekranları üzerinde izleyenler ile Pazar günü buluşmaya devam eden Aşk Ağlatır isimli diziyle ilgili olarak final kararı alınmış durumdaydı.

 

Show TV ekranları üzerinde izleyenler ile Pazar günü buluşmaya devam eden Aşk Ağlatır isimli diziyle ilgili olarak final kararı alınmış durumdaydı. Hafsanur Sancaktutan ile birlikte Deniz Can Aktaş’ın başrolünde bulunduğu bu dizi içerisinde 2 tane genç oyuncunun uyumlu durumda bulunan halleri ise büyük bir beğeni toplamış idi.

Fakat söz konusu bu dizinin reytingleri yeterli bir durumda bulunmadığından dolayı bir final kararı alınmış vaziyette.. Aşk Ağlatır isimli dizinin setinde de kamera arkasından çok daha eğlenceli görüntüler paylaşılmış bir durumda.

Daha öncesinde çekilmiş olduğu anlaşılan görüntülere bakıldığında set ekibinin bayağı bir mutlu olduğu göze çarpıyor.
Pazar günleri izleyiciler ile buluşmakta olan bu dizi, düşük seyreden reytinglerinden dolayı final kararıyla karşı karşıya kalmış oldu. Aşk Ağlatır isimli dizinin son bölümleri içerisinde özellikle de Rüzgar adlı karakterin iyi adamdan kötü adama evrilmiş olması çok büyük bir tepki çekmiş idi.

Senaryo konusunda bir sıkıntı da yaşadığı açıklanan Aşk Ağlatır isimli dizi 16. bölümüyle beraber ekrana veda etmiş olacak.
Aşk Ağlatır isimli dizi 15 Aralık Pazar gününde ise 15. bölümüyle beraber yayınlanmış olacak.

Final bölümü de 22 Aralık tarihinde gerçekleşecek 16. bölümle yapılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.