Kimse Bilmez’den arka arkaya farklı haberler geldi

Kimse Bilmez'den arka arkaya farklı haberler geldi

23

Pazar günleri atv ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Kimse Bilmez isimli dizi içerisinde sadece 3 bölümden sonra final olacağı haberi gelmiş idi.

 

Pazar günleri atv ekranları üzerinde yayınlanmaya devam eden Kimse Bilmez isimli dizi içerisinde sadece 3 bölümden sonra final olacağı haberi gelmiş idi. Dizinin yirmi altıncı bölümünün ise 15 Aralık Pazar gününde yayınlanmış olması ve 28. bölümle beraber de 29 Aralık Pazar gününde final yapacak olması kararı alınmış idi

Fakat Cumhurbaşkanı görevinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirileceği açıklanan gündem özel isimli program 15 Aralık Pazar gününde ekranlarda yer alacağından dolayı söz konusu bu dizi 1 hafta sonrasında yani 22 Aralık tarihi içerisinde 26. bölümüyle beraber ekrana gelmiş olacak.

29 Aralık ayında ekranlarda yer alacak 27. bölümse final bölümü olarak karşımıza çıkacak. Bu söz konusu son dakika gelişmesinden hemen sonra Kimse Bilmez adlı dizinin bu hafta sonuna ekranlarda olmayacağını, 2 bölüm geçtikten sonrasında da final yapacak oluğunu belirtmemizde bir yarar var.

Keremcem ile birlikte Özgü Kaya, Burak Serdar Şanal, ve Zeynep Elçin’in başrolünü paylaşmış olduğu bu dizi içerisinde, geçtiğimiz hafta da Engin Hepileri ayrılma konusunda bir karar almıştı. Söz konusu bu yapımın 26. bölümü içerisine de Caner Kurtaran katılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.