Engin Altan Düzyatan’dan şaşırtan tepki

Engin Altan Düzyatan'dan şaşırtan tepki

20

Burçin Terzioğlu’yla beraber başrollerinde Engin Altan Düzyatan’ın bulunduğu Kurşun adlı dizi, Fox TV ekranları üzerinde yeni sezona adeta bir fırtına gibi başlamış idi.

 

Burçin Terzioğlu’yla beraber başrollerinde Engin Altan Düzyatan’ın bulunduğu Kurşun adlı dizi, Fox TV ekranları üzerinde yeni sezona adeta bir fırtına gibi başlamış idi. Fazlasıyla iddiası olan bir yapım olarak öne çıkmıştı. 1970’li seneler içerisinde cesur savcılardan Orhan Atmaca’nın mevcut durumdaki hikayesini ekranlara yansıtmaya başladı.

Engin Altan Düzyatan, beş sene devam eden Diriliş Ertuğrul dizisindeki performansının hemen sonrasında yeni dizisindeki yeni rolüyle beraber çok daha farklı bir adım atmıştı. Fakat beklentilerin ise tam aksi olmuş durumda. Söz konusu bu dizi 6. bölümü ile beraber erken final yaptı ve ekranlara veda etmiş oldu.

Kurşun adlı diziyi fazlasıyla seven büyük bir kitle bulunuyordu ve bu izleyenler ise çok büyük bir hüsran yaşamış oldu. Yapımcı koltuğunda yer alan Most Production şirketi de bu diziye özel olarak kurmuş olduğu platodan fazlasıyla büyük bir zarar etmiş oldu. Sonuca bakılırsa da ortaya dizi çöplüğüne gitmiş olan ancak akıllarda yer edinen bir yapım kalmış oldu.

Kurşun adlı dizide harika bir performans sergilemiş olan, fazlasıyla beğenilmekte olan Engin Altan Düzyatan, finalden sonra tam olarak nasıl bir tepki vermiş olacaktı?

Oyuncu bitmiş olan dizisi anımsatılınca; ”Olabilir öyle şeyler, herkes için hayırlısı neyse olsun. İşlerin bazıları oluyor, bazıları da olmuyor” ifadeleriyle yanıt verdi.

Yani aslında Engin Altan Düzyatan, çok sakin ve tamamen olgun bir biçimde bu sonucu kabullenmiş oldu. Göstermiş olduğu tepkisi ise bu durumu atlatmış olduğunu göstermekteydi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.