Ferhat ile Şirin adlı dizinin durumu da çok kötü

Ferhat ile Şirin adlı dizinin durumu da çok kötü

42

Ferhat ile Şirin isimli dizi de final yolculuğuna çıkmış bir durumda! Cansu Dere ile birlikte Leyla Tanlar ve ayrıca Tolga Sarıtaş’ı başrollerde buluşturmuş olan Ferhat ile Şirin adlı dizinin gelmiş olduğu bu durum ise adeta içler acısı.

 

Ferhat ile Şirin isimli dizi de final yolculuğuna çıkmış bir durumda! Cansu Dere ile birlikte Leyla Tanlar ve ayrıca Tolga Sarıtaş’ı başrollerde buluşturmuş olan Ferhat ile Şirin adlı dizinin gelmiş olduğu bu durum ise adeta içler acısı.. İlk iki bölümü yüksek bir seviyede reyting almayı başaran dizi, 3. bölümüyle beraber yeniden düşüşe geçmiş oldu.

3. bölüm üzerinde başlamış olan bu reytingler konusundaki gerileme 4. bölümle beraber de artık izleyicilerin diziden kopmaya başladığını açık bir şekilde sergilemiş oldu. Cansu Dere ile birlikte Tolga Sarıtaş’a hayran olanlar bu söz konusu diziyi niçin kabul etmiş olduklarını sosyal medya üzerinde sorgulamaya başladı. Zira dizinin mevcut durumdaki hikayesine yönelik fazlasıyla ciddi bir eleştiri olduğu görülüyor. Hikaye hiç bir şekilde tutmadığından dolayı da reytinglerin hali açıkça ortaya çıkmış durumda.

Ferhat ile Şirin adlı dizinin yayınlanmış olan dördüncü yeni bölümü bütün kişiler kategorisi üzerinde 2.63 oranındaki bir reyting ile 23. olmayı başardı.

AB grubu içerisinde de 2.94 oranındaki reytingle 13. sırada yerini almış bulundu.

Bir de şu şekilde anlatmamızda yarar var; sekizinci bölümüyle birlikte final yapmış olan Sevgili Geçmiş adlı dizinin en son yayınlanan bölümü Ferhat ile Şirin isimli diziden çok daha iyi bir performans sergilemiş oldu. Sevgili Geçmiş adlı dizi total olarak 3.04 seviyesindeki bir reyting ile 21. sıra içerisinde ve AB grubu üzerinde de 3.23 oranındaki bir reyting alarak 11. sırada yerini almış bulundu.

Yani aslında Ferhat ile Şirin dizisi de tutmadı ve final yapma konusundaki haberlerin ortaya çıkması da çok uzun zaman almayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.