Kuruluş Osman’a hayran olanların hevesi kursaklarında kaldı

Kuruluş Osman'a hayran olanların hevesi kursaklarında kaldı

41

ATV kanalının yeni dizilerinden biri olarak öne çıkan Kuruluş Osman isimli dizi çok büyük bir başarı kazanmış oldu.

 

ATV kanalının yeni dizilerinden biri olarak öne çıkan Kuruluş Osman isimli dizi çok büyük bir başarı kazanmış oldu. Mucize Doktor isimli yapımdan sonra yeni sezonda en iyi çıkış yapmayı başaran işi konumuna geldi desek yanlış olmaz. Reytinglerinden dolayı da izleyen herkesin ilgisini üstüne çekmiş olduğunu açıkça göstermekte olan yapım üzerinde Burak Özçivit’in de her geçen hafta rolüne daha iyi girmiş olduğuna şahit olmanız mümkün.

Kuruluş Osman isimli dizi içerisinde ilk 4 bölüm ardımızda kalmış durumda. Yapıma hayran olanların da projenin mimarı olarak öne çıkan Mehmet Bozdağ’dan bir istekleri bulunuyordu. İzleyen hayranlar, Ertuğrul Gazi isimli rolle birlikte Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman isimli dizi içerisine dahil olmasını talep ediyor.

Bununla ilgili olarakta sosyal medya üzerinde adeta bir kampanya başlatmış olan Kuruluş Osman dizisine hayran olanlar, hem Engin Altan Düzyatan hem ise Burak Özçivit’i beraber izlemeyi talep ettiklerini ifade eden yorumlar yapmakta. Fakat izleyen herkesin hevesini kursaklarında bırakabilecek gelişme Engin Altan Düzyatan cephesi üzerinden gelmiş oldu.

Oyuncu, bu aşamada dinlenmeyi talep ediyor ve bu şekilde bir gündemi bulunmadığını da ifade ediyor.

Ertuğrul isimli karakter ölmedi ancak Düzyatan’ın diziye dönüş yapmasıyla alakalı olarak; ”Şu anda böyle bir şey konuşmadık, herhangi bir şekilde haberimiz de yok yani” ifadelerini kullanması çok fazla dikkat çekmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.