Olmaz diyorlardı oldu

Olmaz diyorlardı oldu

27

Salı günlerinin sevilen dizilerinden biri olan Kadın, dizi severlerle üçüncü sezonuyla buluşmayı sürdürüyor.

 

Salı günlerinin sevilen dizilerinden biri olan Kadın, dizi severlerle üçüncü sezonuyla buluşmayı sürdürüyor. Dizi içerisinden Caner Cindoruk ile birlikte Bennu Yıldırımlar’ın ayrılmış olmasının ardından hikayelerin kimlerin üstünde yoğunlaşmaya başlayacağı çok fazla merak edilmekteydi. Ceyda ile birlikte Bahar ve de Şirin karakterlerinin üstünden süren hikaye bütünlüğü konusunda Şirin adlı karakterin herkesi rahatsız etmekte olan bir durumu bulunuyordu.

Seray Kaya’nın başarılı bir şekilde canlandırmaya devam ettiği Şirin adlı karakter, yapmış olduğu o kadar kötülüğe karşın bunun bedelini hiç bir şekilde ödemiyor ve bir şekilde işin içinden sıyrılmayı başarıyordu. Ve ayrıca, annesi Hatice’nin yaşamını yitirmesinin ardından ”Katil” demeye başladığı Arif karakteriyle de yakınlaşmış olan Şirin adlı karakterin bu halleri de izleyen herkesten tepki toplamaya başlamıştı.

Şirin adlı karakterin yapmış olduğu kötülüklere rağmen sürekli olarak bu işlerden yırtıyor durumda bulunmasına izleyiciler de bayağı bir tepkiliydi. İşte artık bu durumda bir değişiklik oluyor. Üç sezondan beri olmaz denilmekte olan şey olmaya başlamakta. Yani bundan böyle Şirin, bedel ödemeye başlamış olacak.

Yapmış olduklarıyla izleyen herkesi de deli etmiş olan Şirin adlı karaktere hem Bahar karakteri hem ise Ceyda karakterinin kapıları kapanmış olacak.

Bu durumu ise 76. bölüm fragmanı üzerinde her 2 tane karakterin de Şirin’e bundan böyle sırt çevirmiş olmasından anlayabilmekteyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.