Gülse Birsel dizisindeki oyuncuları uyardı

Gülse Birsel dizisindeki oyuncuları uyardı

40

Puhu TV isimli platform üzerinden yayınlanmakta olan Jet Sosyete isimli dizi, 60 dakika süren yeni hali ile herkes açısından çok iyi bir çözüm olarak öne çıktı.

 

Puhu TV isimli platform üzerinden yayınlanmakta olan Jet Sosyete isimli dizi, 60 dakika süren yeni hali ile herkes açısından çok iyi bir çözüm olarak öne çıktı. İzleyenler ekranlarının başında çok daha kaliteli sahnelerin yanı sıra çok daha eğlenceli espriler izlemiş oluyor. Gülse Birsel aslında çok makul bir zamanı yazabilmek amacıyla insan üstü bir gayret içine girmemiş oluyor. Oyuncular da çalışmayla alakalı zamanlarını çok daha makul bir biçimde ayarlayabilmekte.

Dijital platform üzerinde dizi izletebilmenin zorluklarıyla net bir şekilde yüzleşmiş olan Jet Sosyete isimli dizi, şu zamana dek çok daha iyi bir sınav vermiş oldu. Herkes gelinmiş olan noktadan tamamen memnun. Dizinin mevcut durundaki gidişatı hususunda bir sıkıntı gözükmemekte.

Dizinin senaristi olmasının yanı sıra aynı zaman başrol oyuncularından olan Gülse Birsel de yapmış olduğu bir açıklamayla beraber bütün oyuncuları uyarmış oldu. Yüz kısmına uygulanmış olan botoksun bir oyuncu açısından ne denli bir sıkıntı doğurabilecek olduğunu da ifade eden Birsel açıklamasında, ”Botoks aslında yüz üzerinde yer alan mimikleri engellemekte olan bir uygulama olduğundan dolayı, dramanın yanı sıra komedi oyuncusu, ya fazlasıyla ölçülü bir şekilde yaptırmalı, ya da hiç bir şekilde yaptırmamalıdır. Ekran üzerinde güzelliği ile ünlü bir durumdaysa ufak dokunuşlar yaptırmasında bir sakınca yoktur” ifadeleriyle konuşmuş oldu.

Birsel, bu söz konusu sözleri ile birlikte Jet Sosyete isimli dizideki ekip arkadaşlarına da özel bir uyarı göndermiş bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.