Çocuklar Duymasın yeniden mi yayınlanacak?

Çocuklar Duymasın yeniden mi yayınlanacak?

101

2002 senesi içerisinde ilk defa izleyicilerle buluşmuş olan ‘Çocuklar Duymasın’ adına sahip popüler dizi, tekrar yayınlanacak mı?

 

 

2002 senesi içerisinde ilk defa izleyicilerle buluşmuş olan ‘Çocuklar Duymasın’ adına sahip popüler dizi, tekrar yayınlanacak mı? İşte söz konusu bu soru da herkes tarafından büyük bir merakla beklenmeye başlamış durumda

 

Nevşehir Belediyesi tarafından tiyatro günlerinin dahilinde gerçekleştirilen özel bir panele katılım sağlayan Tamer Karadağlı, Kanal D ekranları üzerinde tekrardan izleyicilerle buluşmuş olan popüler durumdaki dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmayacak olduğu konusunda herkesi şaşırtan ve üzen bir açıklamada bulundu.

 

Geçmiş olduğumuz sezon  içerisinde final kararı alarak veda etmiş olan bu yapımla ilgili olarak Birol Güven, gelecek dönemler içerisinde kesinlikle yeniden çekecek olduklarını ifade etmişti.

 

Fakat Tamer Karadağlı ise yapmış olduğu özel bir açıklama içerisine bundan sonra yapımın yayınlanmayacak olduğunu net bir şekilde ifade edip şu bilgileri aktardı;

 

”Zira yeteri kadar oynamış bir durumdayız. İfade etmiş olduğum gibi her bir  tane bölümü tekrar bölümleriyle beraber ile 900 ila 3.500 tane arasında paylaşıldı. Bundan böyle de tamamdır yani.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.