Behzat Ç. isimli dizinin 2. sezonu neden çekilmedi?

Behzat Ç. isimli dizinin 2. sezonu neden çekilmedi?

44

Behzat Ç. isimli popüler dizinin yeni bölümlerinin çekilmeye başlaması hayranlarını fazlasıyla mutlu etmeye yetmişti.

 

Behzat Ç. isimli popüler dizinin yeni bölümlerinin çekilmeye başlaması hayranlarını fazlasıyla mutlu etmeye yetmişti. Daha önceki dizinin tadını bire bir bulamamış olsalar dahi yine de heyecanlı bir şekilde ilk sezonu tamamlamış olan Behzat Ç. isimli dizinin hayranları, 2. sezonda çok daha iyi bir şekilde karşılarına çıkacağının beklentisi içine girmişti.

Birinci sezondaki en ciddi problemleri senaryo hususunda yaşanmış olan bu sıkıntıların fazlalıkları, bir de zamanın çok kısa bir durumda bulunmasıydı. Blu TV kanalı üzerinde ilk yapmış olduğu açıklama içerisinde 2. sezonun çekilecek olduğunu ve zamanın ise 60 dakikaya çıkacak olduğunu ilan etmiş idi.

Fakat tam olarak ne oldu bilinmez söz konusu bu dizinin 2. sezonu hiç bir şekilde çekilebilmiş değil. Erdal Beşikçioğlu’nun rol almayı hiç bir şekilde talep etmediği de kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Ünlü bir durumda bulunan oyuncunun senaryonun ilerlemesinden mutlu bir durumda olmadığı zaten daha öncesinde de bilinen bir gerçekti. İzleyenler ise Behzat Ç. isimli diziye siyaset ilişkilerinin girmiş olmasından çok fazla rahatsız olmuştu ve bunları dizi içerisinde görmeyi istememekteydi.

Fakat söz konusu bu dizinin 2. sezonunun Serdar Akar bulunmadan gerçekleştirilmesi gibi bir planlamaya gidilmiş olduğu da kulislere yansımış durumda. Fakat yine de Behzat Ç. isimli dizi için hatırı sayılır bir insan Blu TV kanalına abone oldu. Şimdi de Behzat Ç. adlı dizinin yeni sezonunun çekilmeyecek olduğu ortaya çıkmış durumda. Bu dizinin yerine ise Ercüment Çözer’in hikayesinin anlatılacak olduğu yeni bir Saygı dizisi gelmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.