Dizi talihsizliği konusunda adeta zirveye tırmanmış durumda

Dizi talihsizliği konusunda adeta zirveye tırmanmış durumda

57

Sevgili Geçmiş isimli dizi içerisinde Azra karakteriyle karşımıza çıkan başarlı oyuncu, başarılı bir durumda performans göstermesiyle de hayranları tarafından çok büyük bir takdir görmeye başlamıştı.

 

 

Sevgili Geçmiş isimli dizi içerisinde Azra karakteriyle karşımıza çıkan başarlı oyuncu, başarılı bir durumda performans göstermesiyle de hayranları tarafından çok büyük bir takdir görmeye başlamıştı. Söz konusu bu dizi içerisinde en fazla dikkat çeken isimlerden biri olan Özacar, aslında dizilerin ne kadar yayında kalacak olduğunun matematiğinin son zamanlarda kalmadığını açık bir şekilde ifade etti.

 

Onedio isimli popüler platformun youtube kanalı üzerinde sosyal medya üzerinden kendisine gelen izleyici sorularını cevaplamış olan ünlü bir durumdaki oyuncu, oynamış olduğu dizilerin ekran üzerinde çok fazla kalmamasıyla alakalı olarak sorulan sorunun ardından şu şekilde konuşma yaptı;

 

”Bana kalırsa bundan böyle dizilerin ne kadar sürecek olduğu, ne kadar  bir zaman boyunca yayında kalacak olduğunun matematiği kalmamış bir vaziyette. Eğer ki sizler yanıtı biliyorsanız bana da  açık bir şekilde anlatın, koşa koşa gelebilirim.”

 

 

Oynuyor olmaktan çok keyif duyacağı yapımları tercih ederek başladığını açık bir şekilde ifade eden Özge Özacar, yakın arkadaşları için de ”kesinlikle izlemelisiniz” diyebilecek olduğu yapımları, çok fazla heyecan duymakta olduğu dizileri tercih ederek başladığını da sözlerine ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.